Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem tudok a párom nélkül aludni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok a párom nélkül aludni?

Figyelt kérdés
Vagy négy éve hogy külön kellet aludnunk és most 2hónapig csak hétvégente tudunk együtt lenni. Ti ezt hogy viselitek? Nálunk 1hete tart de azóta jó ha 4-5órát tudok aludni és akkor is mindig felriadok a páromnál ugyan ez a helyzet. Ti hogy szoktátok meg mennyi idő kellet? 21f

2022. szept. 11. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Légy férfi aki a társa mellett is férfi. Aki nem fél és mer döntéseket hozni egyedül is... ne parázz mi történhetne, max eladják a szerveidet, de mire rájössz már késő... akkor meg?
2022. szept. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bajusz20 ***** válasza:
2 hete szakítás előtt vagyunk azóta rosszul alszok minden nap.nagyon rossz
2022. szept. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem lehet megszokni. Volt, hogy a férjem szintén hónapokig volt távol vidéki munka miatt és csak pénteken este jött haza, majd hétfőn hajnalban ment vissza. Nehéz időszak volt mindkettőnknek, de mivel nagyon nagy projekt volt, szükség volt rá és inkább aludjon ott, minthogy vezessen napi 8 órát, aztán egy fára csavarodjon fel. Engem az vígasztalt, hogy nem hiába volt, ugyanis a fizetésén is meglátszott. Akkor nyugodtam meg, amikor véglegesen itthon volt mellettem. A kislányunk 2 hónapos most, de már a terhesség alatt sem erőltette ezeket a munkákat.
2022. szept. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ennyire kapcsolatfüggő!


Előtte is tudtál valahogy aludni, most is menni fog. Ha ennyire hiányzik, akkor kérj tőle egy ruhát az ő parfümjével,illatával,stb.

2022. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!