Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél év után most fogok először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év után most fogok először párom nélkül aludni és szorongok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A munkájában most úgy alakult, hogy havonta 3-4 éjszakája lesz. Ez most fog indulni, a héten csütörtökön és pénteken is éjszakázni fog. Utána viszont itthon lesz egész hétvégén.

Én fél éve nem aludtam 1 éjszakát se nélküle, együtt élünk már. Nagyon szorongok már előre, hogy milyen lesz, borzasztóan megszoktam hogy mindig összebújva alszunk :(


Valaki aki hasonlókat élt meg? Mivel lehet könnyíteni?


2021. febr. 22. 10:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Átfekszel egy kanapéra vagy egyszemélyes fekhelyre, veszel egy nagy plüssmacit.


Nézzel sorozatokat, amit ő nem szeret, de te igen. Olvasol. Lehet először az álmosság miatt alszol el. De aztán tudsz rendesen is.

2021. febr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Le leszek pontozva,de nem érdekel.


Mondjuk úgy, ahogyan a megismerkedésetek előtt aludtál?!

Ne legyél már ennyi kodependens/társfüggő! Ennyire egy másik ember lététől függeni nem normális.

Csodálatos dolog a szerelem, de ez nem az! Ez egy függőségi (v)iszony.


Inkább próbáld kihasználni az egyedül eltöltött időt, gondolj erre pozitívan. Csinálj olyan dolgokat, amikre idáig nem jutott időd esténként (pl. olvass, meditálj, nézz egy filmet, szépítkezős este, stb.)

2021. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
igazad adok a 2nek azért nem keme ekkora tragédiát csinálni ebből, ez sem egészséges
2021. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Nőj fel kérdező, mert elég beteges ez a fajta függőség. Előtte is éltél, most is túléled, sőt ha szakítanátok azt is túlélnéd, ne csinálj már tragédiát egy ilyen piti szarságból.
2021. febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha szakítanátok, akokr mit csinálnál? Komolyan kérdézem.
2021. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként írok ide.

3 éve vagyunk együtt.

Fél éve új munkahelyem lett,eleinte kb 6-7 éjszakai müszakkal..párom állandóan pánikot ilyenkor,hogy nem birja az egyedüllét,nem tud aludni stb...

Most emiatt lecsökkent az éjszakázás havi 2-3 ra,mert beszéltem a fönökkel,hogy kevesebbre osszon be.

Sajnos ennyit muszáj vállalni.

Párom közölte,hogy egy éjszakát se menjek,váltsak munkahelyet ,vagy oldjam meg,ha nem akkor elhagy,mert nem akar ezen idegeskedni..

Munkahelyemet is szeretem,nem akarom otthagyni,páromat se elveszteni...ilyenkor legyen okos az ember..

2021. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Én első pár éjszaka a helyén aludtam, de lassan már inkább örültem, hogy végre ki tudom aludni magam, nem zavar a horkolásával.


#6 Miért idegeskedik az éjszakai műszak miatt párod? Olyan a munkahelyed? Mert akkor megérthető a párod. Ha csak hiszti, akkor vegyen magán erőt, és legyen nagylány és szokjon hozzá a néhány egyedüli éjszakához.

2021. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

6- os vagyok ,semmi veszély nincs,egyszerūen olyankor bepánikol,nem tud aludni,stb

Középkorúak vagyunk,ne is egy 20 éves lányra gondoljatok.

2021. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

6-os, és kérdező!


Ez gyakorlatilag pszichiátriai probléma!

Ha a kisgyerekem jönne át sírva, hogy rosszat álmodott, fél a sötétben, akkor arra gondolnék: majd felnő, majd kinövi.

Ha valaki felnőttként, pláne középkorúként fél egyedül aludni egy lakásban, az egyszerűen beteges. Ha pedig ezt nem ismeri fel, és nem hajlandó akár szakember segítségével kezelni (amiben nyilván maximálisan támogatnám), akkor megmondanám neki, hogy oda megy, ahová akar, de ilyenek miatt nem változtatok munkahelyet.


6-oshoz egy pici kérdés: ha téged elhagyna a feleséged, ahogyan fenyegetőzik, akkor kivel aludna? Na? Akkor hirtelen tudna egyedül is aludni? Ugye milyen érdekes?

2021. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.

Páromnak van egy nagyfia,aki otthon lakott,nemrég költözött el,tehát soha nem kellett egyedül lennie,ö ezt az éjszakai egyedüllétet ezért nem bírja ,ezt mondja.

Nyilván hazahivná a fiát ,hogy lakjanak itt,gondolom.

Igazából abban bíztam hogy csak megszokja azt a pár napot egyedül,mégis egy 43 éves nőröl beszélünk..én elmondtam neki hogy egy kapcsolat a kompromisszumokról is szól..én lecsökentettem az éjszakát ,ö cserébe bírja ki azt a 2-3 napot.

Ez sem jó neki.

2021. febr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!