Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet ok a szakításra,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ok a szakításra,ha a párom férfi létére dologtalan? Most költöztem ide,egy másik meégyőből és tatarozás folyik. A barátom 31 éves, és semmit sem akar csinálni, folyton a szülei házában lóg.Egyedül kell mindent csinálnom. 28/n

Figyelt kérdés
A szülei nyaralni vannak 10 napig, és arra hivatkozik,hogy otthon fel kell mosnia meg ilyenek..Ha fel is jön hozzám,akkor csak dumál,meg eszik..semmi érdembelit nem csinál..Ma is egész nap a ház körül irtottam a bozótost, a gazokat..de egyedül szinte semmire sem megyek.Mondtam neki,hogy jönnie kellene segíteni,mert így jövőre sem lesz semmi a házzal, meg a felújítással..én hiába teszek meg mindent, és dolgozom serényen de füle botját nem mozdítja.Nem félek a melótól, sőt azért is álltam neki,mert nem bírom így elnézni az udvart..de akkor is,egy magam kevés vagyok. Nem ért semmihez, szerelni sem tud,és a kerti munkához sincsen halovány lövése sem.Olyan,mint ha nem is férfi lenne,hanem egy gyerek.. Én olyan környezetből jövök,ahol mindent megtanultam, és nem ilyen volt a munkához való hozzáállás mint a pasim családjánál. Mit tegyek,hogy mondjam el neki,hogy nem leszek az ingyen cselédje, ő meg egész nap a gép előtt ül? Van munkahelye, rugalmas itthon végezhető munkaidő, ezért ha azzal végzett, nyugodtan segíthetne. Nem tudom,mit tegyek...de nagyon idegesít, hogy ilyen dologtalan.
2022. szept. 22. 16:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

na sztem gondold át, és vasárnap estig költözz haza.

egy ilyen mellett nem lesz életed... és mindig a rabszolgája leszel.

2022. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok másra gondolni, csak arra hogy jól kúr! Máskülönben ez a csávó csak egy hulladék. Kellene a *****omnak egy ilyen.
2022. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Menj haza minden szo nelkul.Tudod ki csinalna az o vackat igy,hogy a segget fel se emeli...

Hidd el nelkule jobb lesz.

2022. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy ennek a férfinak mit kellett ahhoz bizonyítania, felmutatnia, teljesítenie, hogy úgy gondold és úgy érezd, hogy jó társad lesz?


Hogy mérted meg, hogy mennyire alkalmas egy olyan párkapcsolatra, olyan közös életre, amire te vágysz?

2022. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
A jövőbeni tervei, a közös gondolataink, az álmaink megvalósítása és egy szabadabb élet reményében költöztem hozzá. Mert akkor még úgy véltem,hogy valóban passzolunk, de mint kiderült a munkához való hozzáállás teljesen más, ami engem abszolút zavar.
2022. szept. 22. 23:31
 16/23 anonim ***** válasza:
90%

"de mint kiderült a munkához való hozzáállás teljesen más"

Általában az embereket tökéletesen jellemzi a munkához, vagyis az élethez való hozzáállásuk.

A gondolatok, álmok meg cselekvések nélkül csak üres frázisok. Van az a mondás hogy ígérni bárki tud.


Sose higyj az ígéreteknek, ne adj előre semmit. A lusta emberek nagyon megnyerők, nyájasak, tudják hogy mit akar hallani a másik fél. SOSE ülj fel a szavaknak, mindig a tetteket nézd.


Sajnos a LENÉZETT, MEGVETETT, ELUTASÍTOTT klasszikus udvarlás pont ezért volt jó, mert az felek meglátták a másik valódi énjét. Vagyis megismerhették. Jelenleg te konkrétan puszira mentél hozzá a házba. Nem is miatta, az álmaid miatt. Erre az emberre te nem számíthatsz az életben, de ha neked fontos a "hátha", akkor sok sikert hozzá. Én már másnap lelépnék, ugyanis az élet piszkosul rövid ahhoz hogy elpazaroljam!

2022. szept. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem a munkához való hozzáállása a probléma, hanem a hozzad való hozzáállása. Ingyencselédnek hozott oda és még csak nem is titkolja. Nem értem, mit keresel még abban a házban.
2022. szept. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ő kért meg, hogy írtsad

abozótost? Szerintem nem, mert nyilván a leirtak alapján nem is érdekli. Szóval mit fárasztod magad? Ha nem passzoltok menj vissza a szüleid házába ahol meg nincs akkora szabadság.

2022. szept. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Amíg más házában élsz, addig hozzá kell igazodnod, nem te diktálsz, ez van, kompromisszumot kell kötnöd, ez más pasival is így lesz ha hozzá költözöl. Alkalmazkodni kell valamilyen szinten, de normális keretek között, nem kell hagyni hogy kihasználjanak.

Ha közösen vesztek lakást, ott közösen hozzátok meg a szabályokat, ez így működik.

2022. szept. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig együtt éltem az egyik barátnőmmel, vagyis nem párkapcsolatról volt szó. Nagyon szerettem volna kicsit rendbe tenni a lakást, főleg a kádat ami eleg koszos volt, en szívesen fürödtem volna, de így nem ment. Viszont a barátnőm gyűlölte, hogy én az ő lakásában "át akarom rendezni a dolgokat" igy hagytam az egeszet a fenébe. Van akit zavar, ha mások hozzányulnának ehhez ahhoz, meg ha épitő jellegel is teszik. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha a baratod magasrol tesz a környezetére, akkor neked sem kell ezen dolgozni, lehet, hogy nem is várja el, sőt nem is pozitivumkent értekeli. Egy kapcsolatban ha egyik fél hanyag, kenyemes, a másik örökmozgó és rendmániás akkor nem illenek sajnos össze, örök konfliktus forrás lesz, hogy nem olyan a másik, mint amilyennek elképzeltem. Én biztos nem vágnám senkinél a bozótot, ha látom, hogy az illetőt hidegen hagyja.

Volt hogy egy távoli családtag is eljött hozzánk és egyből elkezdett rendezkedni, hogy kimossa a függönyt, olyan rosszul esett, mintha azt sugalná ezzel hogy koszosak vagyunk. Egyáltalán nem voltam hálás inkább bosszantott a dolog, miért nem tiszteli a dolgainkat, mit fontoskodik.

2022. szept. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!