Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet ok a szakításra,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ok a szakításra,ha a párom férfi létére dologtalan? Most költöztem ide,egy másik meégyőből és tatarozás folyik. A barátom 31 éves, és semmit sem akar csinálni, folyton a szülei házában lóg.Egyedül kell mindent csinálnom. 28/n

Figyelt kérdés
A szülei nyaralni vannak 10 napig, és arra hivatkozik,hogy otthon fel kell mosnia meg ilyenek..Ha fel is jön hozzám,akkor csak dumál,meg eszik..semmi érdembelit nem csinál..Ma is egész nap a ház körül irtottam a bozótost, a gazokat..de egyedül szinte semmire sem megyek.Mondtam neki,hogy jönnie kellene segíteni,mert így jövőre sem lesz semmi a házzal, meg a felújítással..én hiába teszek meg mindent, és dolgozom serényen de füle botját nem mozdítja.Nem félek a melótól, sőt azért is álltam neki,mert nem bírom így elnézni az udvart..de akkor is,egy magam kevés vagyok. Nem ért semmihez, szerelni sem tud,és a kerti munkához sincsen halovány lövése sem.Olyan,mint ha nem is férfi lenne,hanem egy gyerek.. Én olyan környezetből jövök,ahol mindent megtanultam, és nem ilyen volt a munkához való hozzáállás mint a pasim családjánál. Mit tegyek,hogy mondjam el neki,hogy nem leszek az ingyen cselédje, ő meg egész nap a gép előtt ül? Van munkahelye, rugalmas itthon végezhető munkaidő, ezért ha azzal végzett, nyugodtan segíthetne. Nem tudom,mit tegyek...de nagyon idegesít, hogy ilyen dologtalan.
2022. szept. 22. 16:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
26%

Miért lenne dologtalan? Van munkája, csak nem ért vagy nem szeret barkácsolni. Én is imerek ilyet. Profi informatikus, de a gyerek ágyát nem tudta összerakni. Attól még nem rossz ember.

A kerti bozótost meg a ház tatarozását én sem csinálnám meg, inkább fizetek valkinek, aki megcsinálja rendesen.

2022. szept. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Annak aki azt írja,hogy nem illünk össze tökéletesen igaza van,és én is belegondoltam abba,sőt mondhatni rájöttem arra, hogy ez örök veszekedési forrás lehet kettőnk között. Nem az a típus vagyok, akinek minden jó..még ha a macskák a gázon levő edényből esznek is...szóval inkább tényleg itt hagyom ezt az egészet. És köszi annak, aki segített még jobban megerősíteni ebben a döntésben.
2022. szept. 23. 09:27
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy életed van, ne pazarold el. Van akinek az is megfelel, van akinek nem. Sose szenvedj megfelelési és elfogadási kényszerben, de tiszteld és szeresd a környezeted. Mármint aki úgy áll hozzád.
2022. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!