Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők! Ha gazdagok lennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha gazdagok lennétek, belemennétek egy olyan kapcsolatba, ahol a férfi a háztartásbeli?

Figyelt kérdés
Ugye az ilyen felosztás baromira ritka, de erre azt szokták felhozni, hogy a hagyományos "férfi dolgozik, nő renben tartja az otthont" típusú kapcsolatok is sokkal ritkábbak ma már. Még nyugaton is általában mindkét félnek dolgoznia kell, pénz miatt. Na de mi van a gazdag emberekkel, azaz ez esetben nőkkel? Ha lenne rá bőven pénzed, belemennél egy ilyen kapcsolatba, ahol a pasid nem dolgozik, de takarít, főz, ha vannak gyerekek, velük van, stb.

2022. okt. 9. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
99%

Ha annyira gazdag lennék, és valóban produktívan töltené a napjait a férfi, nem csak otthon fetrengne, akkor simán.

Nekem anyukám sokkal jobban keresett mindig, apukám volt velem otthon 1 éves koromtól óvodáig, és utána is volt egy 2 éves háztartásbeli időszaka, még anyukám újra egyetemre járt.

2022. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagyunk gazdagok. Így is ér válaszolni?

Két éves lett a legkisebb, mikor jött a korona, a férjem munkahelye pedig megszűnt. Megegyeztünk, hogy az megy dolgozni, aki előbb talál munkát. Ez én voltam. Ő maradt otthon egy évet gyes-en. Mosott, főzött, takarított, én dolgoztam másodállásban is. Plusz elvégzett egy tanfolyamot, hogy az új szakmával el is tudjon helyezkedni.

Semmi extra nem történt, az ágyban se cseréltünk szerepet, ő se lett impotens, és nekem se nőtt tőle szőr a mellkasomon. Egyikünknek se volt teljesen új a szerep, mivel előtte is dolgoztam egy másfél évtizedecskét, meg a férjem is el tudta végezni a házimunkát. Továbbra is én pucoltam ablakot, ő vágta a fát.

Ha kapnék egy olyan állásajánlatot, amivel bőven keresek eleget, simán benne lennék, hogy felmondjon, és vigye a háztartást a férjem.

2022. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem,mert férfiatlan dolog.
2022. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Ha értelmesen tölti az idejét, akkor igen. Pl. tanul, karitatív munkát végez, stb..

Ha olyan gazdag lennék, akkor nyilván lenne bejárónő, szakács vagy rendelnénk.

A fizetésem most is elég lenne két főre (bejárónő, szakács nélkül persze), de nem mennék bele. Senkinek nem tesz jót a lakásba való bezártság mentálisan, célok nélkül.

Ha pedig tényleg hazdag lennék és nem kéne háztartási munkát végeznie, akkor nincs kiábrándítóbb egy egésznap tv, netflix előtt fetrengő féfinál/nőnél.

2022. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
6%
Koszonjuk! Egy gyakorlo STRICI uj prostijat keresi eppen a kerdesben.
2022. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Én biztosan nem tartanék el egy férfit. Majd megdugni is én fogom felcsatolhatóssal vagy mi?🤣
2022. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Nekem társ kell, nem egy kiherélt csicska. Márpedig a társam azt csinálja, amit én. Közösen végezzük a házimunkát vagy közösen nem.
2022. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Csak akkor, ha gyerek is van, különben minek?
2022. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha gazdag lennék, akkor saját bejárónőm, szobalányom és szakácsom lenne. 😁
2022. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha olyan gazdag lennék, akkor én minek dolgoznék? Mindketten csupa olyasmit csinálnánk, amiket szeretünk, ha ebbe munka is belefér, akkor azt is. Természetesen ez nem valami alkalmazotti gályázást jelentene.Pont annyi munkát vállalnánk, amennyit akarunk és olyat, amilyet akarunk. Háztartásbeli meg a bejárónőnk lenne.
2022. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!