Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők! Ha gazdagok lennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha gazdagok lennétek, belemennétek egy olyan kapcsolatba, ahol a férfi a háztartásbeli?

Figyelt kérdés
Ugye az ilyen felosztás baromira ritka, de erre azt szokták felhozni, hogy a hagyományos "férfi dolgozik, nő renben tartja az otthont" típusú kapcsolatok is sokkal ritkábbak ma már. Még nyugaton is általában mindkét félnek dolgoznia kell, pénz miatt. Na de mi van a gazdag emberekkel, azaz ez esetben nőkkel? Ha lenne rá bőven pénzed, belemennél egy ilyen kapcsolatba, ahol a pasid nem dolgozik, de takarít, főz, ha vannak gyerekek, velük van, stb.

2022. okt. 9. 20:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Abba nem, hogy csak úgy van, és mit tudom én, mosogat meg pakolászik otthon, de én ezt nőként is olyan semmitérő életmódnak tartom, hogy én magam sem lennék ebben az értelemben háztartásbeli.

Viszont ha én annyira jól keresnék, hogy nem számítana, ő keres e pénzt egyáltalán, akkor persze, tamogatnam abban, hogy olyasmivel foglalkozzon, amit szeret, még ha az nem is hoz sok pénzt, vagy akár semennyit.

2022. okt. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem, mert közel sincs annyi teendő itthon, hogy bármelyikünknek is érdemes legyen emiatt háztartásbelinek lennie. Ha lenne több gyerekünk meg nagy családi házban laknánk és intézne ő mindent, akkor esetleg, de így totál felesleges lenne, szóval nem mennék bele.

Inkább megbeszélném vele a pénzügyeket és megegyeznénk valami olyasmiben, hogy dolgozzunk még x évig mindketten ugyanígy, utána meg váltsunk részmunkaidőre vagy csináljunk utána olyat, amit valóban szeretnénk, csak nem keresünk vele sokat, mert akkor már lenne egy olyan anyagi háttér, hogy ez belefér. Akkor együtt tudnánk élvezni a több szabadidőt és nem az lenne, hogy én keményen dolgozom, ő meg otthon pihen egész nap.

2022. okt. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Nem akarok gyereket, így pedig tök értelmetlen, hogy akár a nő, akár a férfi otthon maradjon.
2022. okt. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!