Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lustább/lassabb háziasszonyok:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lustább/lassabb háziasszonyok: milyen a kapcsolatotok a párotokkal? Nem piszkál emiatt?

Figyelt kérdés

A kérdésem a házimunkára, főzésre, takarításra irányul.


Én próbálkozom megcsinálji mindent, de valahogy sosem érek a dolgok végére. Amit megcsinálok sajna nem igazán alaposan. Főzni sokszor főzök (muszáj, de nem szeretek), hetente az átlagtakarítás megvan, de a nagytakarítással és az alapos takarítással gondban vagyok. Nem is szeretem meg nehezen is jutok el addig.


A férjem állandóan piszkál emiatt.


Nálatok mi a helyzet?



2022. okt. 11. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Én se szeretek főzni, de szintén csinálom, mert muszáj. Mosás is naponta. Heti normál takarítás szintén, ahogy nálad. Nagytakarítás max évente kétszer.


Össz-vissz annyi a különbség, hogy én jól mentem férjhez. Nálunk én nem a cseléd vagyok, akit a férje b*szogat a sör mögül a tv elől, hanem akinek hálás mert főz a családra és tisztán tartja a lakást meg a ruháikat. Amúgy ő is főz, mos, tereget, amikor otthon van. Takarítani spec nem szokott.

2022. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Holdig rúgnám az ilyen herét. Nem voltam ilyennel egy háztartásban sosem, mert hamar szűröm és rúgom ki az ilyeneket. Nem tudom ez mennyire válasz a kérdésre, de ez az igazság. Sose tudnék ilyen lábtörlő háziasszony módban létezni.
2022. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Hát együtt megcsináljuk a házimunkát a párommal aztán kész, nincs nagy helyzet.
2022. okt. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Egyébiránt meg a lustább, lassabb jelzők meg a háziasszony kulcsszó tökéletesen elárulja hogy férfi troll próbál hangulatot kelteni. Nő - főleg fiatal, ide kb 45-ig járunk - ugyanis nem ilyen degenerált szerencsétlen, aki itt picsogna hogy nem tud a zura kedvére tenni...
2022. okt. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
A férjem nyugodtan megcsinálhatja, ha nem tetszik neki valami. Meg is csinálja.
2022. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Igazából a ferjem és énis ugyanannyira "lusták" vagyunk, így egyikünk sem szól a másiknak ha mondjuk 2 nap után még mindig nincs bepakolva a mosogatógépbe. Tudjuk hogy valamelyikünknek egyszer csak eszébe jut és megtortenik 😁

Egyébként mindent közösen csinálunk. A főzés felváltva megy, takarítani is együtt szoktunk pl miközben pucolom a fürdőszobát ő addig porszívózik. Vagy amíg kint dolgozik a kertben, szereli az autóm vagy bármi, addig én bent rakok rendet. Szóval mivel hasonlóan állunk a dolgokhoz így nincs ebből vita. 25n

2022. okt. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Én is elég lusta vagyok sajnos, kb sose főzök és a takarítást halasztgatom.. a férjem viszont megcsinál mindent.. főz takarít bevásárol.. néha bűntudatom lelkiismeretfurdalásom van emiatt inkább az a rossz. Őt nem zavarja annyira
2022. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Én rendmanias vagyok,🤪🤣Nálunk ezért haragszik a férjem, mert nonstop pakolok, takarítok.
2022. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Én is lusti háziasszony vagyok, de nem az a megesz a retek féle. Egyszerűen csak néha nincs kedvem este elmosogatni, akkor másnap reggel megejtem. Van, hogy 2 hét után porszívózok fel. Ha a férjemet zavarja, akkor ő porszívóz fel. Sose vágta a fejemhez. Előfordult az is, hogy ömlik a szennyes a kosárból. Én kupisabb vagyok, nem az a tipptopp mindig olyan a lakás, hogy enni lehetne a földről. És akkor mi van? Semmi. Sógornőm akadt ki rám, hogy mosogatás után a szárítóra vannak pakolva a dolgok és nincs eltörölgetve minden az utolsó mokkáskanálig azonnal. Aztán azon is kiakadt anno, hogy nem vasalom a konyharuhákat egyesével. Kimosom 90 fokon. Minek vasalgatni? Egészségügyben dolgozom, nekem nincs felesleges energiám olyan házimunkára, ami nem létszükséglet. A férjem meg, ha valami zavarja, akkor úgyis megcsinálja.
2022. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem piszkál, együtt se lennék olyan gyökérrel aki b***szogat de úgyérzi az ő keze letörne ha megcsinálná maga. ( Ha már annyira zavarja)

Amúgy nálunk közös a házimunka, heti váltásban csináljuk. Amit nem az a bevásárlás, az a férjem dolga, és a főzés ami az enyém. Főzni szeretek:)

A takarításból sem csinálunk tragédiát, egyikünk se mániákus, de azért nem esz meg a retek sem.

Rend van, szemét a kukában, használt ruha a szennyesben, napi mosogatás kb 5 perc, mert nem hagyjuk odarohadni ( de törölgetni nem szoktunk minek, megszárad úgyis), felsöprés felmosás hetente 2. De pl az ilyen nagyobb dolgokat, mint végignyalni ronggyal a könyvespolcokat ( sok van), a por miatt, na azt azért pl nem csináljuk minden héten.

Anyám pl 3 naponta vakargatja a fugákat fogkefével a járólapok közt. Na azt én pl nem vagyok hajlandó megcsinálni. Úgy ahogy van, hülyeségnek és időpazarlásnak tartom.

2022. okt. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!