Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férjek/élettársak, a feleséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek/élettársak, a feleségetek mennyire akaszt ki titeket?

Figyelt kérdés
A feleségemmel 10 éve vagyunk házasok. Mennyire gyakori az nálatok, hogy annyira felidegesít a logikátlan és buta viselkedésével, kérdéseivel, hogy már fáj a fejetek? Úgy érzem ilyenkor, hogy agyvérzést kapok tőle. Nem volt mindig ilyen.Szeretem, de ez a dolog a teljes házasságomat megbélyegzi. Egyébként mind a munkámban, és másokkal is hidegvérű, nyugodt, megfontolt ember vagyok.

2022. nov. 19. 06:27
1 2
 11/11 Senior Séf ***** válasza:

Meg kell tanulni, meg kell ismerni, kérdező, a nők lelkivilágát és gondolkodásmódját. Logikát ne keress az esetükben. Ők az érzéseik mentén élnek és ítélnek. (Valljuk be, nem is rosszul.) És kiakasztani is csak az tudja igazán az embert, aki a legközelebb áll hozzá.

Persze, az hogy én ezt tudom és gyakorlom, nem ment meg a nejem néhány havonta bekövetkező zsörtölődésétől, amikor még a szar is büdös, és ez legalább aznapra lehervaszt minden mosolyt, de ezért haragudni nem szabad..Tudod, ők csendben tűrnek, nyelnek, felgyülemlik a feszkó, ezért óhatatlan, hogy egyszer-egyszer kiboruljon a bili.

2022. nov. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!