Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért csinálja ezt? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Nem jutunk kompromisszumra.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel most fogunk egy nagyobb lakásba költözni.(albérlet)

Megbeszéltük hogy ő takarít, én pakolok, ma felvetettem neki a lehetőséget hogy én is besegítek a takarításban, mert sokkal nagyobb az a lakás és szerintem úgy jobb lenne. Azt mondta az úgy nem jó, ő tudja mit hogyan kell csinálni, tudjam jól hogy erre allergiás, inkább ő csinálja, ez engem bántott, mert úgy érzem hogy én sz@r amit teszek !?

Meg hogy ő fogja vezetni a háztartást ő tudja mit hogyan kell...ezt se értem?

Itthon mindig én viszem le a szemetet, ha úgy van felporszivozok stb. Most miért nem jó neki ha segítek? Én szerintem sokkal hamarabb meglennènk mint ha csak ő egyedül takarítana...

Miért nem engedi?



2022. nov. 24. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Fogadd el, ha ragaszkodik hozzá. Van az a típus, akinek csak úgy jó, ahogy ő csinálja, sokkal rosszabb lenne, ha állandóan belekötne ahogy csinálod, vagy utánad kezdené újra, állandó veszekedés forrása lenne. Ez nem rólad szól, hanem róla, szó nincs arról, hogy rosszul csinálnád.
2022. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ne csinálj már mindenből problémát.
2022. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Mert csak, ez a zizije. Inkább élvezd, hogy takarítanak helyetted és viszik a háztartást!
2022. nov. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Nyugi, jövőre itt fig sírni a párod, hogy te nem takarítasz. Általában így kezdik a nők. Mindenhez is jobban értenek, mindent is jobban csinálnak. Szerintük. Majd 5 év múlva jön a hiszti, hogy lusták vagyunk. Ne foglalkozz vele.
2022. nov. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Egyet kell értenem az utolsó hozzászólóval, nő létemre. Én pl. észrevettem magamon hogy ugyanezt csinálom, nem szeretem ha besegít mert nekem csak úgy jó ahogy én csinálom. Következő alkalommal meg már morcoskodok hogy miért nem segít. Mondjuk én le tudtam rendezni magamban azzal, hogy hagyom segíteni, mert azért jól esik nyilván hogy igyekszik. Ami meg nem tetszik azt sunyiban megcsinálom utána és így nincsen vita. :D

Szerintem talán próbáld meg így megbeszélni a pároddal, hogy ne veszekedjetek feleslegesen ilyen kis dolgokon hogy ki hogyan takarít.

2022. nov. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az emberek nagy részének el kellene fogadnia egy dolgot, mindig van más út... Mit értek ez alatt...

Maradjunk a takarításos példánál. Egy takarítás lényege, hogy tisztaság legyen, frissesség áradjon a légtérben, és jó érzés töltse el az ember a lakásban / házban / otthonában igaz? Ez a cél!

Namármost ezt a célt, úgy lehet elérni, ha a tevékenységek erre irányulnak. Szóval, ebben az esetben az ember azt hiszi, a takarítás metódusa csak úgy jó és helyes ahogy Ő gondolja, nincs másik út, nincs más opció csak az övé......Ez a legnagyobb hiba.... Mert merev jellemre utal....

Szerintem a cél a lényeg, a hogyan érem el és miként az annyira nem...de a cél igen... És az, hogy oda érjek még inkább.... De az, hogy mindezt csak egyféleképpen lehet azt kétlem....

2022. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!