Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párotoknak kedve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotoknak kedve van valamihez, amihez nektek nincs, akkor hogyan oldjátok meg a kompromisszumot? Konkrét példa: Párotok szeretne szombaton egy egész napos kirándulást, ti fáradtak vagytok és inkább otthon maradnátok.

Figyelt kérdés
2022. febr. 10. 09:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi ilyenkor vagy elmegyünk aznap egy rövidebb kirándulásra, vagy megyünk következő héten egész naposra. (esetleg is-is)
2022. febr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
45%
En mindig mondom menjen el nyugodtan nelkulem (nalunk szombat ejszakao pubok haverok a téma mindig en meg valahigy 24 et is aludnék inkabb), de ha nem megyek, allandoan inkabb otthon marad velem
2022. febr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
61%

Volt olyan exem aki kedvesen könyörgött hogy mindenki engem vár(szintén bandazas),menjek már aztán a tesoját is kuldte hozzam hogy beszéljen velem.


Ma se ertem hogymi a fr.ncnak kell nekem menni mintha elethalal lenne


2.voltam

2022. febr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Ha valamelyikünk nagyon fáradt, akkor csúsztatjuk a programot. Aznap akkor csak max kisebb kimozdulás délután.
2022. febr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
57%
A lepontozók miatt:elszoktam menni gyakorta hulla fáradtan is, de megesik hogy fizikailag nem birom már, es aludnek.
2022. febr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egymás hátsójába gyógyulva. Ha a párom nem akar menni valahova, akkor megyek egyedül és fordítva. Nem látom értelmét elráncigálni olyan helyekre ahová nem akar menni. Csak rosszul érezné magát és elrontja az én kedvem is. Én se tudom tettetni, hogy fúú de jól érzem magam, ha nem.
2022. febr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Csak ha a párotok felhozná érvként, hogy: "Nem egyedül akarok menni, pont azért lenne ez a program, hogy közös időtöltés legyen. Annak mi értelme lenne, ha egyedül mennék?" - akkor erre reakció mi lenne?
2022. febr. 10. 09:35
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szeretem a kompromisszumokat. Akárki helyébe képzelem magam, szívok. Ha nem akarok menni, de a párom igen, és mondjuk máshova megyünk, ahogy az 1-es írja, mindketten szopunk. Ha menni akarok, ő nem, de jön, akkor meg annak kéne örülnöm, hogy kedvetlenül ott van velem, de máshova vágyik.
2022. febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

"Nem egyedül akarok menni, pont azért lenne ez a program, hogy közös időtöltés legyen. Annak mi értelme lenne, ha egyedül mennék?"


Akkor keressünk valamit, amit mindketten csinálni akarunk.

2022. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Ja, természetesen lehetséges másokkal is menni. Én úgy értelmeztem a kérdést, hogy kifejezetten kettesben közös kirándulás lenne a cél, ennek fényében írtam a választ.

(#1 voltam)

2022. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!