Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van rajtam kívűl olyan együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívűl olyan együtt élő pár aki külön kasszán van(esetleg házasságon belüliek is)? Van aki egy kasszán van a párjával és mindig veszekednek a pénz miatt ?

Figyelt kérdés

Mi össze dobjuk a rezsit felesbe +kaját és sosem veszekszünk ki mire költ.


Ti hogy vagytok ezzel?



2022. dec. 16. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
mi külön kasszán vagyunk. a közös dolgainkat nagyjából elosztjuk aszerint, hogy ki hogy keres illetve hogy áll anyagilag
2022. dec. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Az fizet aki éppen tud vagy ahogy jön. Nem téma.
2022. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
Kerdezknek igaza van
2022. dec. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Ismeretlen Effect ***** válasza:
45%
Feltalálták a zsebpènzt bàrhogy is hangzik, + amiről nem tudsz az nem fàj! Nem kell egy kapcsolatban mindent fillérre lebontani.. aki meg többet akar mennyen el töltsön ki egy függetlenségi nyilatkozatot:) Hidd el, ùgy a jó ha közös ami közös;) CSÓK.
2022. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi "külön kasszán" vagyunk, mármint külön számlánk van. De nem felezgetünk, hanem pl a rezsit én fizetem, az autó költségeit ő, bevásárlást mikor ki. Nem fillérezünk.

Soha nem volt még vitánk a pénz miatt.

7 éve együtt, 5 éve élünk együtt.

2022. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan van nálunk is, mint #5-nél. Külön számláink vannak, közös számlánk egyáltalán nincs. Nem fillérezgetünk, ami van épp az fizeti be aki előbb látja a csekket. Egyedül a hiteltörlesztő amit ő fizet kizárólag, mert azt az ő számlájáról vonják automatikusan. Bevásárlást 90%-ban én intézem tehát én is fizetem. Nem kérjük számon egymástól hogy ki mire költ, de nyilván ha nagyobb értékű dolgot szeretnénk megvenni, azt azért megbeszéljük. A bevételt és kiadásokat egyébként egy közös excelben vezetjük.
2022. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitok
2022. dec. 16. 19:20
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a havi rezsi, kajára stb.és megtakarításra teszünk minden hónapa a közösbe, abból megy.Ami marad azt mindenki magára költheti.Pl. telefonszámla, autó aztmindenki magának.Szerintem csak így nincs vita.Nem vitázunk azon ki mennyir költ hobbira, ruhára.Amúgynem centizzük ki, ha pl. közösen vásárolunk, vagy beülünk valahova, amelyikünk éppen fizet.Szerintem amúgy ez akkor működik jól, ha kb. azonos a fizetés és nincs kicentizve a hónap végére.Ott már vita lehet, ha valakinek 0 marad a rezsi, kaja után, a másiknak meg bőven.Ők nyilván a közös kasszához ragadzkodnak.
2022. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Értem én a külön kassza lényegét, de családban egy vagy több gyerekkel kivitelezhetetlennek tartom.
2022. dec. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs közös kassza, nincs vita, 10 éve működik jól.
2022. dec. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!