Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van rajtam kívűl olyan együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívűl olyan együtt élő pár aki külön kasszán van(esetleg házasságon belüliek is)? Van aki egy kasszán van a párjával és mindig veszekednek a pénz miatt ?

Figyelt kérdés

Mi össze dobjuk a rezsit felesbe +kaját és sosem veszekszünk ki mire költ.


Ti hogy vagytok ezzel?



2022. dec. 16. 15:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Házasságban élünk külön kasszan felezzuk a kiadásokat
2022. dec. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#9

Sehol nem volt szó gyerekről.

2022. dec. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nincs gyermekünk ... lehet nem is lesz .

Ha be ugrik meg tartjuk de nem tudom.

Párom is ellenzi kicsit

2022. dec. 20. 06:26
 14/17 anonim ***** válasza:
Párod ellenzi? 😀 És te?! Vagy csak az ő szava dönt. Érdekes kapcsolat a tiétek.
2023. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14/14 kérdéssel válaszolsz?

Mind ketten gyerek ellenesek vagyunk.

Pénzen nem veszekszünk,és mivel gyerek nincs és nem is lesz ezen sem.

Nekem egy kis házikóm van abban élünk , csaj részérő 2 örökség panel +1a szülői ház a nevére iratva.

Ha be ugrana baba oda lenne az éves külföldi nyaralásunk :( stb stb szabad idő nulla ...inkább ne.

Én inkább a szabad időtől félek.

Teljesen átlag kapcsolatunk van és szerintem egész jó.

Igaz falusi boltban fura mikor 2 kosárral vásárolunk külön fizetve.

Továbbá a munka társaim mesélik hogy folyton veszekednek a pénz miatt meg a gyermekükre az összes pénz el megy .

Most is mérgesen néztek rám mert mutattam nekik hogy milyen terepjárót vettem .(nem hitelből)

(És ezt a pénzt ők a gyerekre verik el) hidd el ez is egy boldogság ,csak a másik oldal.

Amennyire mi a párommal meg tudunk mindent beszélni.

A m.társaim annál inkább mesélik hogy alig 6-8-10 éves kapcsolataikba mióta baba van hogy veszekednek.

Szerintem külön kassza a meg oldás

2023. jan. 20. 18:16
 16/17 anonim ***** válasza:
Hulyeseget beszélsz, 🤣Nekünk van gyerekunk, évente több nyaralás belefer, együtt és külön is. Nyilván nem a semmire vállaltuk.Na külön kasszazatok, és utakjatok a gyerekeket továbbra is😀😀Nektek nyilván nem is kell szaporodni.
2023. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm meg értésed.

Te legalább meg értesz.

Túlzás hogy utálom.

Valójában nem akarunk közös meg eggyezés alapon .

2023. jan. 21. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!