Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szeretnék reális válaszokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék reális válaszokat kapni. Te együtt maradnál vele?

Figyelt kérdés
Nagyon szeret, de ott van a de akkor szexelünk amikor ő akar van hogyha olyan lelki állapotban van 2 hónap kimarad… kicsit monoton a szex 🤷🏻‍♀️ Nem programozunk együtt sokat, én nyitott lennék a közös programra ő nem kicsit gyatra a kommunikáció köztünk úgy érzem hogy nem haladtunk az elmúlt években célok terén szeret nőket nézegetni ha nincs szex mert nem akar attól még ő nézi a másik meztelen nőt szerencsére nem veszekszünk sokat és sokszor érzem hogy szeret de azért ezek nem jók szerintem
2023. febr. 5. 09:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Youtube python tutorial aztan programozzatok egyutt tobbet.
2023. febr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar megbeszelted ezeket vele es semmi nem valtozott, akkor nem. Nyilvan nem mindegy, hogy 2-3 honapja tart ez az allapot valami miatt es elkonyvelheto-e egy nehez idoszaknak, vagy ez lett az alap, mert mar nem erdekli a kapcsolat.
2023. febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy helyben toporogtok, se program, se szex, akkor mi értelme van folytatni?

Nagyon szeret kevés, ha csak vagytok, mint a lakótársak.

2023. febr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az nem kapcsolat ahol 2 havi szex van. Ez még szexkaocsolatnak is gáz. De szerelemnek kaocsolatnak semmikepp nem nevezhető.
2023. febr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szex, nincsenek közös programok, beszélgetni sem tudtok, akkor ez miért párkapcsolat? Szeretni meg pláne nem szeret, ha szeretek valakit, akkor vágyok a vele töltött programokra, a másik testére, mély, tartalmas beszélgetésekre.
2023. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Aztán miből érzed, hogy szeret? Mert abból, amit leírtál róla, biztos nem. Lehet, hogy csak bebeszéled magadnak. Az, hogy nem üt-ver még nem szeretet.
2023. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A szülei mintája szerint él a párkapcsolatunkban, szoktunk szexelni de nem napi szinten hanem hetente kb 2x és ha szarul van lelkileg akkor 2 hónap is kimarad de az ritka viszont ilyenkor mindig megijednek hogy így marad
2023. febr. 5. 16:24
 8/21 A kérdező kommentje:
Ezalatt azt értem hogy a szülei kb otthonülők utalnak kimozdulni meg nem beszélnek egymással sokat ezt látta de én szívből szeretem és sokszor megölel mondja h imád meg szeret
2023. febr. 5. 16:26
 9/21 A kérdező kommentje:
Aki eddig válaszolt válaszolhat még
2023. febr. 5. 16:37
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ez kielégítő minden téren? Úgy tűnik nem, mert akkor nem írtál volna ki kérdést.

Miért szenvednél csak azért, mert ő ebben nőtt fel? Legyen akkor olyan emberrel, aki olyan mint ő és te is megérdemelsz olyan társat, akivel boldognak érzed magad.

"kicsit gyatra a kommunikáció köztünk úgy érzem hogy nem haladtunk az elmúlt években célok terén szeret nőket nézegetni ha nincs szex mert nem akar attól még ő nézi a másik meztelen nőt..."

Úgy kivágnám, hogy csak úgy porozna, nagyon kevés a szeretem/szeret, ha a kommunikáció szegény, nincs program, terv és szex, de azért más nőket nézeget.

Mehet a picsába!

2023. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!