Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A pasim olyan rendetlen,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim olyan rendetlen,hogy minden áldott nap csak veszekszünk. Nem hagy rendet maga után,az én munkámat sem nézi semmibe,és ha szóváteszem megsértődik,vagy felháborodik. Hogy éljek egy ilyennel együtt?

Figyelt kérdés
2,5-3 hónapja költöztünk össze, de nem bírom a trehányságát, tűrök egy darabig de utána kirobban. Azt mondja,hogy emiatt elviselhetetlen a természetem..de én meg őt nem bírom elviselni, és ezt az irdatlan trehányságot ami jellemzi. Pár napig meghúzza magát,utána ugyan úgy kezdi előröl,és rendetlenséget hagy maga után. Gondolom,ennek így nincs értelme. Már mindent megpróbáltam,de nem vagyok senkinek az ingyen cselédje, és akkor még én vagyok a háklis mert nem disznóólban akarok élni, és elvárok tőle is dolgokat, hogy tartsa meg a rendet.
2023. febr. 8. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy csak ennyi időtök ment rá arra, hogy kiderüljön, hogy nem fog menni az együttlakás.
2023. febr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Ezért nehéz dolog a társkeresés! És az a mondás is igaz, hogy lakva ismerszik meg a másik...

Sok szempontból kell egyeznie a feleknek egy párkapcsolatban ahhoz, hogy tartósan együtt tudjanak élni.

Hiába van nagy szerelem, hiába jó a szex stb, stb, ha az egyik rendszerető a másik meg nem, akkor nem illenek össze.

Egyik fél sem jó vagy rossz, csak másként szocializálódtak, mást hoznak otthonról, ezért mindkét félnek "erőszakot kell elkövetnie saját magán", ha a másiknak meg akarnak felelni. És mivel ilyen az alapszemélyiségük ezért hosszabb ideig egyik sem tud "kibújni a bőréből".

Mindketten folyamatosan frusztráltak, stresszesek lesznek a másik szokásaitól.

Ezért az ilyen kapcsolatoknak nincs értelme. Egyik sem erőszakolhatja rá a másikra az akaratát, kár is lenne erőltetni. Csak el kell fogadni hogy nem illetek össze.

2023. febr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok nőnél 15 év házasság meg 3 gyerek után pattan el a cérna, szóval te még nagyon időben vagy, hogy különösebb nehézség nélkül megszabadulj a lusta herétől.
2023. febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Ezért kell összeköltözni, hogy kiderüljön, működik-e együtt. Nálatok nem.
2023. febr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd úgy a kupiját, magadnak alakíts ki egy életteret, és éljetek egymás mellett így.
2023. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, ez egy átlag lakásban kivitelezhetetlen. A konyhában mi az ő élettere? A pult egyik fele? A fürdőben? Ha én rendszerető vagyok fel fog baszni, hogy a konyha egyik felén nézegessem a felgyűlő szemetet, koszos edényeket stb. Ha az egyik fél pl. rendszeresen a földön, ágyon, székeken hagyja a szennyesét, az zavarni fogja a rendszerető felet. Arról nem is beszélve, hogy mondjuk mindig én fogom kipucolni a kádat, mert szerinte jól van az úgy.


Ha nem tudnak kompromisszumot kötni, ahol mindkét fél enged _valamennyit_ akkor inkább váljanak szét most.

2023. febr. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért nehéz elhinni, hogy nem tűnt fel. Nyilván mindenki összerámol, ha vendéget vár; de csak beleláttál néha a szekrényekbe/fiókokba. Meg láttad, hogy telik a napja, mennyire halogatja a dolgait. Vagy, ha az anyjával élt, mennyire vette ki a részét a teendőkből.


A kérdésre válaszolva, szerintem veszekedéssel nem fogsz semmit elérni, csak ártasz mindkettőtöknek. Beszélsz vele normálisan, ha nem lesz kielégítő az eredmény, minden jót kívántok egymásnak.

2023. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!