Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tudnál olyan lánnyal együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnál olyan lánnyal együtt lenni aki nem főz? Hétköznap menüzés, hétvégén rendelni valamit vagy szülőknél ebéd.

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 23:56
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:
Max. heti 1 gyorskaja, többi normális, ez lemaradt.
2023. febr. 5. 23:57
 2/56 anonim ***** válasza:
77%
MIért? Alapból neked kell naponta főzni, mert puncid van?
2023. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
80%
Tudnék. És én tudok főzni, nem lenne gond. Írhatsz privátban kedves kérdező.
2023. febr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
87%
Igen, de én szeretek főzni. Legalább tudnék neki kedveskedni valamivel.
2023. febr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
88%
Simán, majd főzök én és ennyi. Ilyen apróságból nem csinálnék problémát.
2023. febr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
71%
10 éve bírja a párom. A munkahelyén eszik, itthon meg csinál magának ha én nem csináltam semmit, ugyanúgy 2 keze van...
2023. febr. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
76%
Persze.
2023. febr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
36%

Fozesbol nem elunk meg!


Azt meg a pasik nem szeretik,ha mindennap ugyanaz a fott zoldseg fott hallal van. :D En fozok,de egyhangu es iztelen,mert nem erek ra. A pasim nem eszi meg :D

2023. febr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
60%

Soha nem fogom megérteni azokat, akiknek egy kulcsfontosságú dolog.

Persze, a mögötte rejlő pszichológiai, és szociológiai hátteret ismerem, részben a dominancia ("neked ki kell szolgálni engem, én feletted állok), illetve az agyatlanul, és egyoldalúan követett hagyományok ("ez a te dolgod, ameddig én olyan kemény munkával, amit te nem is bírnál, pénzt keresek" -- csakhogy a másik fél is pénzt keres, és azért a többség ma már nem végez kemény fizikai munkát napi 12 órán át), de a 21. században egy értelmes embernek nem értem, hogy ez miért lenne szempont? Nincs a főzésben olyasmi, ami egy férfi számára ne lenne elsajátítható. Főleg, hogy a boltban kapható összetevőkkel már nincs különösebb tennivaló.

2023. febr. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező, válaszokat kaptál az itteni komplexusos, nősoviniszta paranoiahordától. Elégedett vagy?


Próbálj valahol megkérdezni férfiakat is, hátha más válaszokat kapsz....

2023. febr. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!