Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom 32 éves és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 32 éves és nagyon trehány és hisztis is sokszor férfi létére. Utóbbi akkor,ha nem tudja kialudni magát,mert neki 8-10 óra alvás kell, előbbi meg a nap során bukik ki. Ti is szakítanátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Nem képes leszedni magáról a macskaszőrt, sáros cipőben képes elmenni bárhova, nem rak rendet maga után,nem jegyzi meg,hogy mit hova szoktam tenni,hol a helye.Ami szerinte rend, az szerintem káosz,és sokszor ezért is "fenyegetem meg azzal",hogy itt hagyom és hazamegyek, szakítok vele. Egyetemre jár, és már járt azelőtt is,mielőtt megismertem és ide költöztem. De belegondolni sem merek,hogy milyen vélemény lehetett róla, ha valaki meglátta, hogy csupa szőr a ruhája,vagy 3 hétig eljár ugyan abban a pulcsiban. Nagyon úgy érzem,hogy tényleg szakítanom kellene, mert 3-4 naponta hatalmas veszekedések vannak ezek miatt a dolgok miatt. Ilyenkor természetesen, én vagyok a rossz..mert hogy ő szeretne velem egy szép napot eltölteni...és nem akar veszekedni..De könyörgöm...hogy lehet,hogy egy 32 éves férfi nem veszi észre,hogy milyen trehány magára,és a környezetére is?
2023. márc. 20. 16:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

“ Nem képes leszedni magáról a macskaszőrt, sáros cipőben képes elmenni bárhova, nem rak rendet maga után,”


Nem is olvastam tovább.

Ez egy primitív proli.

Kell ez neked?

2023. márc. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen típusok, mind olyanok, akiknek a szüleik mindent elnéztek, és azóta se kerültek semmi olyan kényszerhelyzetbe, ahol meg kellett volna tanulniuk viselkedni. Szerintem nem érdemes megőrülni mellette.
2023. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Eddig azt hittem hogy kell,mert azt gondoltam,hogy leszokik ezekről a dolgokról,vagy képes változni,de rájöttem hogy felesleges olyannal együtt élni, akivel már eleve nem passzolunk. Igazad van első hozzászóló.
2023. márc. 20. 16:14
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves második! Hatalmas igazságot mondtál,mert az "anyósjelöltem" maga bevlotta,hogy soha nem tiltotta semmitől, és azt csinált amit akart..De még azért sem szóltak neki,vagy figyelmeztették,ha korpás volt a haja,vagy csipás volt a szeme..
2023. márc. 20. 16:15
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Első és legfontosabb kőbe vésett szentírás: SOHA NE AKARJ MEGVÁLTOZTATNI SENKIT. Nem fog sikerülni, de mindketten megőrültök; ő azért mert (saját megélése szerint) fölösleges dolgokért van folyamatosan bszogatva, te meg azért mert alapvető normákra képtelen partnered van. Ő azért olyan amilyen, mert az úgy jó neki.

Kérdés hogy más dolgokban is ilyen tiszteletlen a kéréseid iránt?

2023. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az a baj vele,hogy egy ideig próbál alkalmazkodni,és úgy ahogy megtartania rendez,aztán ugyan úgy tojik bele, mondván nincs ideje ilyenekre, mert a könyvelés akkora nagy meló,hogy még borotválkozni sem tud reggel miatta. Gondolom,hogy ezt olvassátok, azonnal azt mondjátok,mit keresek még vele.És igen sajnos,be kell lássam, nagyon is jogos ez a kérdés.
2023. márc. 20. 16:23
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem élnék egy disznóval de neked láthatóan megfelel, hiszen csak fenyegeted hogy elhagyod, de nem teszed meg. Az üres fenyegetésnek mi értelme?
2023. márc. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mert ezzel próbáltam egy kicsit ráébreszteni arra,hogy ha elmegyek, cseszheti,mert megeszi majd a kosz, ráadásul még egy olyan bolond nőt nem fog találni, aki ezt ennyi időn keresztül elviseli,hanem eleve szóba sem áll majd vele.
2023. márc. 20. 16:25
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

4

Én hosszabb kapcsolat után rájöttem, hogy nagyon meg kellett volna hallgatni és fontolni azokat a családi történeteket, amiket előadtak nekem! Én meg csak átsiklottam rajta, pedig tényleg olyan a párom, pont olyan, és egy cm-t se volt hajlandó változni azóta se.

2023. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ahogy tapasztalom,ő sem hajlandó változni, csak egy ideig alkalmazkodik,hogy ne legyen veszekedés. Én pedig nem vagyok hajlandó senki miatt koszban élni, és szolgája sem leszek senkinek. Ha ennyire érdemesít csak,hogy nem értékeli azt,ha rendben tartok körülötte mindent,és ő 1 perc alatt összecseszi,akkor tényleg nincs keresnivalónk egymás mellett. Később csak rosszabb lenne.
2023. márc. 20. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!