Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megkérnéd a párodat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérnéd a párodat, hogy költözzön hozzád, ha kb. csak aludni jársz haza?

Figyelt kérdés
Egész friss kapcsolat, de keveset tudunk találkozni, mert rengeteget kell dolgoznom és mellette tanulok is. Még néhány hónapon át ez így is marad, utána kicsit lazább lesz. Szerintem vevő lenne rá a barátnőm, hogy hozzám költözzön, azonban kicsit tartok tőle, hogy nem fog működni úgy, hogy csak este esek haza és annyi a közös programunk hogy megvacsorázunk, lefürdünk és alszunk. Általában olyan fáradt vagyok mire az ágyig jutok, hogy már szeretkezni sem mindig lenne erőm. Most kb. heti fél-1 napot tudunk együtt tölteni, de akkor is hulla vagyok, így inkább csak közös pihenések, filmezés, szeretkezés szokott lenni, amit mindketten élvezünk, de ez nem sok idő. Viszont ha hozzám költözik, nagyon monoton lesz neki minden nap az esti rutin. Meg attól is tartok, hogy zavarni fogja hogy eljárok heti pár alkalommal edzeni, mert azt az időt kettesben is tölthetnénk, de kb. ennyi időt szakítok magamra össz-vissz és erre szükségem van. Mit gondoltok, megkérdezzem, költözne-e? Úgy érzem ő szívesen összeköltözne már de tényleg félek.
2023. márc. 24. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kepzeld, a legtobb embernek nem eleg a nap 24 oraja. Megis cannak felnottek, akik meg tudjak oldani valahogy KOZOSEN. Es mindig lesznek olyanok akik erre keptelenek. Mar csak azt kene tudni, hogy te melyik csoportba tartozol.
2023. márc. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt kérdezd meg, hogy hozzád költözne-e. Hanem ezt vázold fel neki és mondja el, hogy milyennek képzeli így ő a hétköznapjait.
2023. márc. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt vesd fel, hogy heti 1-2x nincs-e kedve nálad aludni, hogy kipróbáljátok milyen. Azokat a napokat javaslom, amikor nem sportolsz.


Hosszútávon viszont el kellene gondolkodnod, hogy hogyan tudod úgy alakítani az életed, hogy beleférjen egy párkapcsolat, mert ha jól értem, most csak napi 1-2 órát vagy otthon ébren ès a hétvégén is a munkádat pihened ki.


Így a családalapítás pl. teljesen kizárt nálad. Ha a barátnőd szeretne gyerekeket, akkor ez a kapcsolat nem fog működni.

2023. márc. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt előre kommunikáld le. Aztán majd elválik
2023. márc. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha CSAK aludni jársz haza, akkor eszem ágában nem lenne, hogy takarító, háztartásvezető ágyas legyek.
2023. márc. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Na igen én is pont erre gondoltam 😅 Dekkolni az üres lakásban, pénzt költeni rá, takarítani, főzni kettőre... Köszi, nem.
2023. márc. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!