Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért szeretné a párom / volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretné a párom / volt párom annyira hogy költözzek már elfelé a közös albérletünkből?!

Figyelt kérdés
Ő teljesen elhidegült, májusba lesz egy éve hogy csak lakótársak vagyunk. Én vagyok a kenyér kereső, ő mint házvezetőnő funkcionál. Munkát keres … de nem talál… Én még adnék magunknak egy második esélyt, pláne hogy van egy 3 éves kisfiúnk. Külföldön dolgozok 6 éve. Havi egy hetet voltam otthon, lehet valakije? Nincs munkája, nincs pénze, és folyamatosan cseszeget hogy mikor költözöm már el…

2023. márc. 28. 20:59
A kérdező szavazást indított:
Van valakije
Nincs
37 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Te választottad, sőt, szültél is neki, a normális férfinak meg nem jut nő... tehát megérdemled.
2023. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
#1!Ja, az incel szemüvegen keresztül olvasva az se tűnik fel, hogy a kérdező a férfi.🙄
2023. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%

De ha te elkoltozol, akkor miből tartja fenn magát es a gyereket meg az albit ? Hülye ez a no?🤣

Költözzön el ő, te meg neveld a kisfiút. Úgyis te kapod meg a felügyeleti jogod, ha neked van állásod, ő meg magát sem tudja eltartani.

2023. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Féltékeny vagy es vered vagy ilyesmi? Úgy jóhogy menekülne.
2023. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

#3! De, majd egy 3 éves gyereket elszakítanak az anyjától, aki neveli, hogy az apja, akit eddig havonta egyszer látott, külföldre vigye.

Ja, hogy itthon? Nos, itt neki sincs munkája...

2023. márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem, soha nem nyúltam hozzá egy újjal se, sőt inkább ő jött nekem már vagy 2x… amikor nem tudott lenyugodni. De mivel van tartásom én nem ütöttem meg. Félre sem léptem soha. Tudom voltam bunkó egy párszor, sokszor beszóltam neki (duci). Mai napig vissza-vissza mondja hogy miket mondtam…

Meg azt aláírom, hogy elhanyagoltam. Igen azt én is kérdeztem hogy miből akarsz megélni? Válasz: Majd lesz valahogy. Egyébként jó anya, nem akarom a fiamat elszakítani az anyjától.

2023. márc. 28. 22:31
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

"Te választottad, sőt, szültél is neki, a normális férfinak meg nem jut nő... tehát megérdemled."


Remélem, egy pillanatig sem hiszed azt, hogy TE normális férfi vagy.

2023. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Azt tudja, hogy eszed ágában nem lesz eltartani, meg az albit fizetni, ha nem laksz ott, csak a gyerektartást fizeted? Ha igen, akkor biztosan van valakije, aki már várja, hogy odacuccoljon. Ha nem, akkor hü-lyébb, mint gondoltad.
2023. márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem, miért kellett lepontozni a válaszomat.

Komolyan a srácnak kellene eltartani a not, miután az nem akar tőle semmit ? Evidens persze, hogy fizet gyerek tartást, de a not ne neki kelljen már eltartania.

2023. márc. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk nekem ALAP szakítás után mielőbb elmenni, nem még éveken át "lakótársként" szórakozni a másikkal.


A fenéket. Szakítunk, nézem az albit és lépek is mielőbb, ő meg csinál, amit aakr.

2023. márc. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!