Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párotoknak az etelt rendszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotoknak az etelt rendszeresen kitálljátok és ő már csak leul es megeszi?

Figyelt kérdés

Mar a t*köm is kivan.

Sokszor volt mar vita emiatt

O elvarja h talaljak ki neki mindent es meg ha szukseges melegitsem is meg o meg mar csak leuljon enni!!


En pedig mar 100x elmondtam neki h erje be azzal hogy megfozom. Talalja ki maganak.


2023. ápr. 2. 18:36
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Szép is lenne :D Magának tálal, mivel egy normális, életképes felnőtt ember. Sőt, még főzni is szokott, ha nekem épp nincs kedvem.
2023. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam én is neki ő is nekem, vagy mindenki magának.
2023. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
98%
Férfit kellet volna választani, nem gyereket. Ha nem tetszik lehet szakitani.
2023. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi történik azután, hogy 100x elmondod neki, hogy szolgálja ki magát? Ő leül,te pedig felszolgálod az ételt? Ne tedd! Amennyiben egészséges, életképes, felnőtt ember,akinek van legalább egy keze, az tud magának ételt venni.
2023. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
96%
És még ezek után is kiszeded neki a kaját? Ne haragudj, de hatalmas balek vagy troll vagy.
2023. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Maradj annál következetesen amit mondasz. És ne szedj neki kaját. Majd hozzá szokik, hogy nem étteremben van, meg nem a házvezetőnője vagy.
2023. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
91%

"Sokszor volt mar vita emiatt"


Szakítanék, nem vagy az anyja és ő sem 3 éves már.

2023. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
30%
Én imádom kiszolgálni a férjem. Kiporciózom és elé rakok mindent. Mondjuk részéről ez sosem volt elvárás, egyszerűen szívesen csinálom, neki meg jól esik. Ha ez neked teher, beszéljétek meg.
2023. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk csak én főzök, és igen, néha örülök ha így kikészíti. Van amikor inkább magamnak csinálom és van amikor én rakom össze neki. A gyerekek ételeit ő is és én is összerakjuk.


32F

2023. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
92%

Nem, ennyire nem szoktuk kiszolgálni a másikat, egyikünk se kisgyerek.

Mindketten szoktunk főzni a másiknak, de az adagot már mindenki magának szedi ki, hiszen nem vagyunk ovisok és gondolatolvasók sem, hogy tudjuk, pontosan mennyire éhes a másik.

Amíg továbbra is kiszeded neki az adagot, mint egy óvodásnak (bár nálunk már az oviban is mindenki magának szedett), addig nyilván nem lesz változás. Fejezd be és amikor problémázik, akkor beszélj vele ismét.

26/N

2023. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!