Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen apró figyelmességekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen apró figyelmességekkel kedveskedsz a párodnak, amit rendszeresen megteszel neki?

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Ágyba viszem neki a kávét reggelente.

Mindig van otthon a kedvenc nasijából.

Szerelmes üzeneteket szoktam a kabát/nadrágzsebébe csempészni néha.

2023. jan. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor volt barátnőm, akkor néha virág, kisebb meglepik pl. ha egyedül mentem vásarolni, vagy akár egy masszázs.
2023. jan. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Vendéglátós.

Pl Ha hajnal 2 kor esik haza felkelek hajnal 2 kor is vele kajálni beszélgetni szexelnj, mikor marhàra nincs hozzá kedvem pedig hullafáradtan.

Amikor csak hétkoznap tudunk "hétvégézni" mert másnap neki nincs munkája de hétvégén van, képes vagyok vele hétköznap hajnalokig dorbézolni haverozni pubozni, ezeket is hullafáradtan, de tudom hozni valahogy az energikus bombát aki röhög egész ejszaka is(szórkaoztatom), meg másnap ésszel tud dolgozni is. Nem tudom hogyan csinálom mondjuk:D

Néha főzök, hogy ne haljunk éhen, pedig utálok főzni meg a saját főztöm nem szeretem valahogy.

Kibirom ha kritizálja a takarításomat. Pedig olyankor a kezébe nyomnám inkább a porszívót hogy akkor csinálja ő.

Szexben próbálom neki hozni az "azta hú de király vagy" formát:D

Imádok neki felöltözni nőcisen szexisen lazán pl laza csípőfarmer kis toppal, ő meg imád hozzám öltözni, hasonlo szineket/stílust vesz fel hozzám, de amugy ő is vagány laza pasi alapból én meg avgány laza csaj(öltözködésben értem), valahol egyezünk is.

Hordom folyamatosan a pl gyűrűt Tőle. Akkor is ha mosolyszunet van, akkor is ha összevesztünk, akkor is ha atomcsapás érne:D

Önbizalmat adok neki folyamat.

Es kimentem a viselkedése alól.

Tehát nem kritizálom, nem megsértődöm, nem cseszem le soha, hanem terelem, alakítom, motiválom, ambíciókat adok.(hatásos, fejlődőképes:D)utánam még jobb pasi lesz, mint előttem volt, ez holtbiztos.

Képes vagyok mondogatni neki hogy szeretem akkoris, ha megtudnám ölni:D

(Habár néha azt is mondjuk egymásnak hogy utállak:D. Volt olyan is hogy azt mondta nekem utállak és meg visszamondtam rá hogy én meg imádlak:D nagy mosolygós ölelést kaptam:))

Önbizalmilag erősítem nem értem mondjuk hogy egy 190 es helyes pasi jó kocsival tele oénzzel hogy a francba önbizalomhiányos? De gyakorta féltékeny önbizalomhiányos. Nagyon sokszor erősítem, pedig ezt mondjuk NEM érdemli meg.

2023. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

Jah nekem is olyanokat kellett volna irnom hogy vsinálok neki reggelit. Akkor 100 ra pontoznának.

De ha ezert kepes vagyok felkelnj és lemenni hajnalban dzsúzt venni akkor lennulláznak.

Érdekes.nehogy tenni kelljen kapcsolatban vmit a másikért ami kicsit izzaszt fáraszt :D

2023. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
#4 azért lettél lepontozva mert egy nagy hiszti áradat lett az írásod és söt róla, hogy neked ez teher és nem szívből csinálod.
2023. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én mindenkinek zöldet adtam!!!

3# kifejezetten tetszik, igy kéne csinálni :-)

2023. jan. 31. 19:16
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Ha nem szivbol csinálnám hidd el nem bírnám csinalni. Csak a szív miatt vagyok képes hajnalban hullán felkelni.

Meg feltámadni a sírból is:D érte;)

2023. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7#


Hasonló vagyok, mikor éjjel jött akkor is felkeltem csináltam vacsit/reggelit neki, ha gépen dolgozik csinalok teát, pucolok neki gyümit, rakok uzsonnát minden nap melóba. Igen ezt csak szívből lehet. Szerencsére ő pont ugyanilyen velem ;-)

2023. jan. 31. 19:40
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

Szar lehet nektek. Nekem nem kell hajnalban felkelni azert, hogy szeressen a parom😂 Meg kb lemenni csicskaba.


Mi pl azzal kedveskedunk egymasnak, hogy nem hagyjuk a masiknak, hogy miattunk kelljen valamit csinalnia, amihez nincs kedve🤷‍♀️

2023. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
Ez nalunk nem csicskulás. Ő sokkal többet tesz nálam is.
2023. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!