Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mertek a párotok előtt énekeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mertek a párotok előtt énekelni úgy, hogy nem is tudtok? Nem féltek, hogy elhagy a bénaság miatt?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 9. 00:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Miert hagyna el emiatt?
2023. ápr. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Vannak félelmeim, ha bénázni lát, akkor elmegy a kedve az együttléttől és elhagyhat. De lehet csak a rossz gyerekkorom miatt vannak ilyen félelmek.
2023. ápr. 9. 00:54
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudnék akkor valószínű nem énekelnék, csak ha idegesíteni szeretném. de szerencsére tudok:D
2023. ápr. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Bármit.
2023. ápr. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Énekelni mindenki tud, csak nem mindenkinek van hozzá hangja. A rossz gyerekkor miatt kialakult "visszamaradások" léteznek, de amikor az ember nem tesz ellene, az nekem kissé rossz benyomást kelt.

Egyébként aki emiatt elhagy az olyan is.

2023. ápr. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Te önbizalom hiányban szenvedsz, még akkor is ha "bár" hangod van.

Előttem énekelne a párom, egyáltalán nem zavarna. Sőt!!!

Örülnék, hogy van mozikális hajlama. Bár nekem van 9-év zenei képzetségem.😊

2023. ápr. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Simán!

Bár én ha éneklek neki akkor nem komolyan csak marhulok.

2023. ápr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2 Valojaban a benazast is lehet magabiztosan csinalni es nevetni rajta, meg lehet ugy is, hogy szetpirulod a fejed miatta, utobbiakat szoktak mondjuk egy iskolai kozossegben kipecezni es szivatni, elobbiek meg menok meg viccesek lesznek. Na most a parod nyilvan nem fog leallni “bullyingolni” teged jo esetben, de az onbizalomhiany nem egy jo dolog egy kapcsolatban. Nem azert fog elhagyni, ha benan enekelsz, hanem ha a gatlasaid egy csomo dologban akadalyoznak, olyan dolgokban is, ami mind a kettotoket erinti.
2023. ápr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ha én énekelnék akkor csak jót nevetne. Aki emiatt elhagy valakit azzal komoly bajok vannak.

Mit értesz bénázas alatt? Ezt hogy nem tudsz énekelni?? Ez semmi, ez még aranyos is lehet.

Vagy mindent kiejtesz a kezedből, összetörsz, elrontod az ételt, állandoan kirugnak, mert rosszul dolgozol? Mert nem mindegy. De még ezek sem feltetlenül szakitóokok, mert lehet rajtuk javítani

2023. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Borzasztó a hangom, férjem csak nevet rajta ha énekelek mert amúgy imádok;)))
2023. ápr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!