Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mertek a párotok előtt énekeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mertek a párotok előtt énekelni úgy, hogy nem is tudtok? Nem féltek, hogy elhagy a bénaság miatt?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 9. 00:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Az életemben minden rendben van, úgy gondolom. Mivel szerettem volna elkezdeni paródia zenéket írni, ezért sokszor gyakoroltam, és mindig bántó dolgokat fűzött hozzá, legutóbb azt mondta, hogy "megyek máshoz, aki nem ilyen ny*m*r*ék hangú". Ő is énekelt sokszor, neki sincs jó hangja, viszont én elfogadtam.
2023. ápr. 9. 10:29
 12/21 anonim ***** válasza:
Én simán éneklek a feleségem és a lányom előtt is! Mindig mondom hogy megyek az X-Faktorba, simán az első háromba benne leszek! :D Borzasztóan rossz a hangom és a kiejtésem, de jó őket szívatni! :)
2023. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja nyomorek hangu vagy, nem tisztelhet tulsagosan.
2023. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok énekelni, egyáltalán nem tudok, viszont nagyon szeretek, és egyfolytában éneklek 😀 Már megszokta, nem idegesíti. Nyilván ha olyan a hangulata nem idegesìtem vele.
2023. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

11

Veled akkor sincs gond, viszont vele annál inkább! Ha annyira zavarja, akkor lehet finoman is szólni, hogy inkabb ne csináld, vagy halkabban. De az hogy azt mondja "megyek máshoz, aki nem ilyen ny*m*r*ék hangú", az nagyon gáz. Mindenben ilyen megvető veled? Mert az nem jó...

2023. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Engem kinevet, de nem tudok énekelni, főleg levegő vétellel van gondom.Ketten nevetünk, de merek előtte. Ő zenei sulikba járt, 20 évet zenélt zenekarban.Amúgy hallásom van, mikor zenét írt, szoktam a nem kész anyagot hallgatni a kérésére, véleményezzem, de a félhang csúszász, rossz belépés stb. is kihallom.
2023. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Tanító végzettségem van, bár nem űzöm, ehhez mérten tudok énekelni.

Volt, hogy a Vőlegényemnek előadtam pl. a Macskafogóból a Miu-miújság?-ot. Hát... eléggé odavolt érte :-D :-D

Aki ezért elhagy, vagy akár beszól, az egy barom!

2023. ápr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a párod - lehet - a leendő hosszútávú társad.

Ha most mellette nem tudod elengedni magad, egy fars dal erejéig, hogy akarod, hogy hibáitokkal együtt békében éljetek?!

Az otthon, szertintem az a közeg, ahol az embert elfogadják úgy, ahogy van. Nem kell szerepjáték, nem kell smink, nem kell daliás kiállás...

Ha ez nem így van, akkor az nem otthon.

Ha a párod valamilyen szokásod, külső-belső éned miatt nem fogad el, akkor azt az embert el kell engedni. Te meg szerezz be egy olyan embert, aki úgy szeret, ahogy vagy. :)

2023. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"mindig bántó dolgokat fűzött hozzá, legutóbb azt mondta, hogy "megyek máshoz, aki nem ilyen ny*m*r*ék hangú". Ő is énekelt sokszor, neki sincs jó hangja, viszont én elfogadtam."


Nem tisztel, szerintem sajnos nincs jövőtök.

2023. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a párod attól akar jobb lenni, jobbnak látszani, hogy Téged lenyom. Ez hosszú távon a másik önbecsülésését gyilkoló út.
2023. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!