Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha nagy wc-n voltatok és elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagy wc-n voltatok és elég büdös lett, majd be akar utána menni a párotok, de nem tud róla, akkor figyelmeztetitek, vagy sunyin hagyjátok, hogy bemenjen ?

Figyelt kérdés
2023. máj. 13. 21:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk ez nem tud eloallni ( tobb vece, ablak is van), de szaz szazalek, hogy ezt mondanam, legy szives meg varj, nem tiszta a levego.
2023. máj. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod akkor nincs min feszengeni.. egy normalis ferfi akinek volt mar kapcsolata azt tudja hogy nem virag illatu senkié.. ha ezzrl megbántana akkor nem is szeret iagzán!
2023. máj. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
41%

Azt szoktam ilyenkor tenni, hogy megkérdem az épp aktuális (jelenleg 4.) szerelmemtől, hogy:

"S*ggpuszit, kérsz?",

majf odanyújtom neki a még koszos hátsómat, ezzel jelezve, hogy hol is jártam, és hogy ott is mire számítson:).

2023. máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
20%

Nekem itt vége lenne a kapcsolatnak :DD

Vagy lesz 2 WCnk, vagy nem költözöm össze senkivel

Elég volt a nevelőapám után behanyni mikor fel óráig a WC-n volt, nem akarok ilyeneket mondani de a sajatom ahhoz képest drága parfüm illatú

Anyám helyében otthagytam volna

Sztem ezek tabu dolgok

2023. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%
Jó kis csülkös bab után pedig van világ LoL
2023. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
56%
Elmküldenélek zuhanyozni utána , azt kemény meg is lennél b***a!!
2023. máj. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!