Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, kitartanátok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, kitartanátok a párotok mellett ha betegsége miatt nem tudna kielégiteni akár 1 éven át?

Figyelt kérdés
Vagy kérnétek megcsalási engedélyt?
2023. máj. 23. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Hogy-hogy nem tudna? Szája, nyelve, keze, vibrátor van.
2023. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Benne. Szerencsére ezredrangú a szex a kapcsolatomban, amúgy is megvagyok nélküle évekig. Ha nagyon nem majd csinálom magamnak.
2023. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Pár évig tuti kitartanék, ez egy 10 éves kapcsolat és van gyerek is.


Főleg, ha tudod, hogy változhat, akkor ez nem olyan nehéz szerintem.


Az életem első huszonévét leéltem szex nélkül, még egy menni fog.

2023. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerre tört el az összes ujja, harapta le a nyelvét és műtötték a farkát?
2023. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Persze hogy kitartanék. Egy komoly kapcsolatban nem a szex a minden, ráadasul egy betegségről senki nem tehet.

Mas lenne ha azert nem szexelnénk, mert nem akarná.


Egyébként meg van ujjam, simán megoldom magamnak.

2023. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

4-es. Mondjuk kómába esik de van esély a felébredésre, vagy súlyos balesetet szenved ahol hosszú a rehabilitáció, és kisebb gondja is nagyobb ennél.

Lehet olyan azért az életben mikor ez előfordulhat.

Egyébként én is úgy lennék vele, ha később ez biztos rendeződne, kibírnám az 1 évet.

2023. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalási engedélyt... aztakrva
2023. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Simán, de nem tudom, létezik-e olyan férfi, még a valóban rendesek közt sem, aki ezt fordított helyzetben megtenné.
2023. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretem, akkor természetesen kitartanék mellette. Nem akarnám megcsalni és azt sem várnám el, hogy ő kielégítsen. Voltam már én is beteg, amikor nem voltam képes szexre (még ha nem is egy évig), de akkor arra sem voltam képes, hogy a páromat kényeztessem egyoldalúan. Megoldotta magának, én is meg tudnám oldani magamnak, kibírtam már éveket is egyedülállóként így. Az átmeneti időszakban más módokon törekednék az intimitás megőrzésére, pl. sok-sok beszélgetéssel, öleléssel.
2023. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ja hogy szexualiásan...

Jézusom.. Jön a kárhozat, láthatod már.

2023. máj. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!