Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kitartanál a párod mellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitartanál a párod mellett, ha bűnözői életre vetemedne?

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2020. máj. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Nem.

Lehet mondani, hogy számít az, hogy milyen bűnt követ el, mert nyilvánvalóan egy lopás nem egyenrangú egy megerőszakolással vagy gyilkossággal.

Viszont az "élet" szó itt általánosítaná a bűnözést, mindennapivá tenni. Hiába kezdene mondjuk egy "kisebb" dologgal, lassan, de biztos elmerülne a süllyesztőben és én nem csatlakoznék hozzá ezen az úton.

2020. máj. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok hülye, nem.
2020. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon sokan, szerintem a többség kitartana a férje mellett. Ha komoly a kapcsolat, akkor a párja mellett is. Nézzétek csak a maffiózók és a politikusok feleségeit. De még a gyilkosok mellett is ott áll az asszony a tárgyalóteremben. Olvastam egyszer, hogy amerikában egy fickó (állítólag) alvajárás közben kinyírta az anyósát, apósát. A felesége végig kitartott mellette. A férfit el sem ítélték, talán gyógykezelést ha kapott.

Szóval nagyon sokan kitartanak és ennek pszichológiai okai vannak. Ugyanaz, mint amikor benne ragadsz egy bántalmazó kapcsolatban.

2020. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha addig becsületes embernek gondoltam, akkor hazudott nekem is, ezért nem hiszem, hogy nem csalódnék benne annyira, hogy tudjak még bízni. Azt tudom elképzelni, ha kezdettől egy húron pendülnek vagy ha annyira nem tudja elfogadni valaki, hogy becsapták, hogy inkább hitegeti magát és mentegeti a másikat.
2020. máj. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretnék bűntárs lenni, szóval nem. A saját életét mindenki úgy rontja el, ahogy akarja, de a máséval ne szórakozzon.
2020. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha előre beavat, és tényleg olyan "ártalmatlan" bűntényről van szó, mint sikkasztás, lopás, adócsalás, ilyesmi, akkor szerintem mellette állnék. Ha megölne valakit vagy kemény drogokkal kereskedne, akkor arról egyrészt eleve megpróbálnám lebeszélni, másrészt meg elhatárolódnék tőle minden létező szempontból. Sőt, az is lehet, hogy én magam lennék, aki bizonyítékokkal a rendőrségre megy.
2020. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. máj. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Milyen bűnöző?


Lakásmaffiás, gyerekszerv kereskedő, drogdíler?


VAGY


Olyan tolvaj/csaló, aki gazdagokat foszt ki?

2020. máj. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!