Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért kell mindig a férfiakra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neincat kérdése:

Miért kell mindig a férfiakra rászólni, hogy takarítsanak, amikor nem vagyok az anyja???

Figyelt kérdés
Illetve, hogyan tanítsam meg arra, hogy ha valami retkes, azt eltakarítjuk és nem élünk benne még napokig amíg az asszonynál be nem telik a pohár? Ha nem kérem, ha nem mondom semmihez sem nyúl, pedig 8 éve elköltözött otthonról, ha pedig felhozom, hogy szeretném ha többet segítene, az a válasz, hogy neki nem tűnik fel, és szóljak. De én nem akarom így élni az életem...

2023. jún. 13. 20:32
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Valakinek van valami hasznos tanácsa is, ami esetleg kevésbé rosszindulatú? :)
2023. jún. 13. 20:52
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha szólsz megcsinálja?

Van más baj is a kapcsolatotokkal, vagy ez a legnagyobb?

2023. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Meg, néha áthalogatja másnapra, vagy 2 nappal későbbre, de amúgy meg.

Igazából ez a legnagyobb bajunk ami van, egyébként egy közel tökéletes páros vagyunk.

2023. jún. 13. 20:56
 14/34 anonim ***** válasza:
76%
11. Erre nincs jó tanács. Ha nem működik, nem működik, ennyi. Nekem meg a csajaim nem fogtak soha a kezükbe egy seprűt. Én pucoltam a szarjaikat utánuk. Ezvan.
2023. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
83%
Nagyjából óránként van kiírva ilyen kérdés. Olvasd vissza, hogy azok alá mit írtak ha tanácsot akarsz.
2023. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
78%

Néha olvasd vissza a 13as válaszodat, a saját szavaidat "közel tökéletes páros vagyunk" mikor éppen a problémát kreálod.

Benned is van biztos valami, amitől "csak" közel tökéletes a kapcsolat, mi lenne, ha nem ezekre a hibákra fókuszálnátok, hanem élveznétek a többi 99%ot...

2023. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
78%
16. Ja igen persze minden kapcsolat "közel tökéletes", csak ott van az a "DE....."
2023. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom ezt én férfi létemre előbb tendet rakok mint sok csaj.
2023. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
32%

"Nem kell rászólni. Járj normális férfival."

Nem létezik normális férfi, mind ilyenek.

----------------------------------


"Valakinek van valami hasznos tanácsa is, ami esetleg kevésbé rosszindulatú?"

Nem, itt nem kapsz normális válaszokat, főleg nem férfiaktól. Ezen az oldalon - és mindenütt máshol is - a férfiak imádnak belerúgni a nőkbe, az ő szemükben mindig mindenért a nők a hibásak.


Sosem jobb a helyzet a pároddal, sőt, SOKKAL rosszabb lesz, ha gyereketek is lesz!! Csak a szakítást tudom javasolni, ha nem akarsz életed végéig házi csikaként vegetálni!

2023. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
81%
Sok szerencsét az új normális pasidhoz!:)
2023. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!