Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért kell mindig a férfiakra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neincat kérdése:

Miért kell mindig a férfiakra rászólni, hogy takarítsanak, amikor nem vagyok az anyja???

Figyelt kérdés
Illetve, hogyan tanítsam meg arra, hogy ha valami retkes, azt eltakarítjuk és nem élünk benne még napokig amíg az asszonynál be nem telik a pohár? Ha nem kérem, ha nem mondom semmihez sem nyúl, pedig 8 éve elköltözött otthonról, ha pedig felhozom, hogy szeretném ha többet segítene, az a válasz, hogy neki nem tűnik fel, és szóljak. De én nem akarom így élni az életem...

2023. jún. 13. 20:32
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
32%
Nekem is ilyen a férjem. Nem elég h semmit nem csinál, még hanyag is. Mindent szanaszét hagy , képes ülni a sorozata előtt úgy hogy közben én mosogatok szedem össze a szemetet pakolok stb. Én is szeretem a jó filmeket, de zavar a rendetlenség. Kislányunk ugyanez minden csokipapírt, poharat, tányért ott hagy ahol éppen evett , fürdés előtt a ruháját a földre dobja. Nem könnyű velük, de mivel engem zavar a kupi így inkább takarítok egyedül. Hisztizik is a férjem hogy le szeretné adni a hasát , de amennyit ő mozog, meg is érdemli. Elengedtem a témát hogy megváltoztassam, nem fogok az anyukája lenni egy felnőtt férfinak.
2023. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj Utolsó, hogy így is az anyja vagy :(
2023. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
76%
Minden tiszta ház egy elpazarolt élet
2023. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért szólsz rá, ha szerinted az az anyák privilégiuma, és te nem vagy az anyja?
2023. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!