Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnőmmel 2 hónapja lakunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 2 hónapja lakunk együtt, és folyamatosan cseszegetve vagyok. Úgy érzem semmi nem jó neki. Vagy Velem van a gond?

Figyelt kérdés

Váltott műszakban dolgozunk ezért keveset is tudunk együtt lenni. Sőt nekem második munkahelyem is van, mellette meg már 5 éve vízilabdázok. Ő 24 én 25 éves vagyok.

Sokszor azon van a veszekedés mert én későn érek haza, és magammal foglalkozom. Sokat dolgozok, sportolok egymásra alig jut idő Pedig ez nem így van. Van amikor 2napig nem látjuk egymást ilyenkor mindig kedveskedem valami aprósággal virág az asztalon desszert csoki kisebb üzenetekkel ("legyen szép napod, szeretlek" stb)

És ha van szabadnap vagy pihi akkor megyünk vacsorázni, ide oda viszem múltkor is elvittem moziba. Mindig kitalálok valamit. De igen ritka a közös program mert sok a munka

Olyan érzesem van Mintha semmi nem lenne jó neki

Mire hazaér és én pont otthon vagyok megterítek neki, mindig felajánlom hogy segítek neki főzni, múltkor megkért hogy porszívózzak fel, megtettem. Sőt mellé fel is mostam...

És utána le szoktam dőlni vagy csak laptopozok olyan mintha baj lenne

Felteszem ilyenkor a fülest és játszok egy online játékkal és ilyenkor megjegyzi, hogy " mi van nem beszélsz velem? Vagy nem foglalkozol velem? "

Pedig előtte beszéltünk megkérdezem milyen napja volt stb ...

Mit tegyek még?

Esküszöm néha olyan jó hogy egész nap dolgozok, és nem vagyok otthon, engem ezek a random kiakadásai kiidegelnek.

Pl ha neki áll főzni akkor csapkod jajj ez nem megy az nem megy miért nem segítek ...

Esküszöm sz@rul érzem magam ha leülök és semmit nem csinálok

Mert ő mindig takarít, tisztaság mániás ha egy héten nem mos fel háromszor akkor egyszer sem. Nem tudom mit csináljak már?



2019. máj. 2. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Mit csinálj? Természetesen zavard el a p*csába, és keress egy kedves, nyugodt csajt.
2019. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nektek fölösleges együtt élni. Rendben van, kipróbáltátok, nem megy. El kell fogadni és szétköltözni...
2019. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Tipikus esete annak, hogy nem illetek össze.
2019. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Lakva ismerkszik meg az ember
2019. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

Sajnos sok ilyen harpia van.

Ha segitesz az a baj, akkor papucs vagy, ha nem segitesz, akkor szemetlada.

2019. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Exem teljesen ugyanez volt :D

Előző parjait is megkerestem, ugyanazokat mondtak el az exemrol, harpia, allandoan provokalta a veszekedest, minden bajara volt. Egyebkent hazias, van benne tartas.

2019. máj. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem az a baja,hogy mit teszel,hanem,hogy nem vagy vele eleget és így akarja a tudtodra adni (csak nem jó a módszer).


Túl zsúfolt az életed és úgy érzi,nem férsz bele,ezért van a "nem beszélsz velem?" és hasonló dolgok. Neki ez így nem jó. Ha engem hanyagolt a párom,tudat alatt én is így viselkedtem vele.


Szerintem beszéld meg vele mi a gondja,és ne itt a gyakorin kérdezz idegeneket,akik sem őt sem téged nem ismernek és ez miatt leszópják a barátnődet. Egy őszínte csevegés hasznosabb.

2019. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Ennek a kapcsolatnak így nincs értelme. Ha 20 éve lennétek együtt akkor talán érthető lenne, hogy kimerül annyiban a beszélgetés hogy milyen napja volt. De két hónap után? Nevetséges. Alig vagytok együtt, de ha van is időtök egymásra te inkább gépezel. Ez nem egy kapcsolat. Lakótársak vagytok extrákkal.
2019. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%

Túl jó vagy hozzá, az a helyzet.

Találhatnál egy jobbat is :)

2019. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6%
Mi bonyolult az egyedül főzésben? Béna a csaj. Ilyen nőt elhajtanék a bús pichába.
2019. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!