Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megszokja egy idő után, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszokja egy idő után, hogy nem ugyanúgy van nálunk, mint az anyjánál?

Figyelt kérdés

Fontos tudni, hohy a barátom 5 évet élt egyedül, mielőtt mi összeköltöztünk, tehát nem az anyjától költözött a közös albinkba.


Az egyik nagy különbség abban, hogy hogy nőttünk fel, hogy milyenek voltak a nasizási szokások. Náluk rengeteg édesség volt mindig, kinyitotta a hűtőt vagy a szekrényt és mindig volt valami cukros dolog, úgyhogy jól rá is szokott, frankón függő szerintem. Én is szeretem az ilyeneket, de nekem kevés lehetőségem volt ilyeneket enni, ugyanis soha nem volt dugicsoki meg ilyenek és ha én ettem bármi magas kcal tartalmú egészségtelen dolgot, akkor anyám leb.aszott, mert én hajlamos vagyok tini korom óta a hízásra és fel is jöttek a kilók, ami miatt anyám nagyon mérges volt. Barátom meg kb 20 éves koráig ehetett bármit hízás nélkül.


Tehát én megszoktam azt, hogy csak ritkán ehetek ilyeneket és csak akkor veszek, ha aznap be is tolom. Barátom meg ahhoz van szokva, hogy a varázsmanók mindig újratöltik az édességeket, ha elfogy. Mivel én nem veszek ilyeneket, ezért neki kell, többet vesz előre, de persze hamar elfogy, mert naponta minimum 5 cukros édességet eszik. Puding, csoki, bármi. És ha éppen elfogyott, akkor frankón hiszti rohamot tud kapni, nem mindig, de olykor igen és ez nagyon idegesítő. Azonnal kell neki a csoki és feltúrja az egész lakást, hátha van valami. Boltba mondjuk ha nem zárt még be nem mindig megy le, lusta hozzá, említette párszor, hogy én vegyek neki csokikat és rejtsem el, ha meg rájön ez, akkor adjam neki oda. Ezt csináltam is de mindig aznap elfogyott és elegem lett hogy veszem a drága édességeket és még egy napig se tart ki, meg akkor mindig többet akar. Nem egyszer adtam oda az ajándékaimat, a legutóbb viszont nem, és ki is volt, hogy minek kapok ajándékba ételt ha aztán nem eszem meg sokáig, meg hogy úgysem fogom később elfogyasztani, ha már 3 hete kaptam.


Amúgy neki ez szeretetkifejezés is lenne, vagyis ha én mindig vennék neki édességet, vagy lemennék a boltba, ha ő azt akarná. Ezt sokszor csinálta már meg nekem ő is, csak én sosem kérem meg, mert nem gondolom, hogy az ő dolga lenne lemenni, ha nekem kell valami kaja, vagy hogy mindig adjon csokit, magától teszi, és ezt is szeretné kapni cserébe. Gondolom mert az anyja ilyen módon szerette, ennek a hátterében ez lehet.


El kell fogadnia egy idő után ezt? Az a baj, hogy amikor rájön ez, akkor nem gondolkodik józanon, ha épp elég csokit evett, akkor lehet vele beszélni, tudja, hogy ez zavar engem, de olyankor nem tudja visszafogni magát.


2023. szept. 15. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem a dedóban vagyunk. Nálam ez a pasi kieső volna a csokijaival együtt.
2023. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
A torkos mindenit... le kéne szoknia a csokizabálásról mert kirohadnak a fogai és meghízik. Ez a sztori még egy 8 éves gyerektől is durva lenne, nemhogy egy felnőtt férfitól. Az 5 évben amikor egyedül élt a csokimanó rejtette el az édességeket vagy hogy volt?
2023. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondolom magának vette csak most hogy megint együtt él egy nővel azt gondolta megint érkezik a manó
2023. szept. 15. 14:11
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Jó ég, hány éves ez a "pasi"? Csokimanók, meg hiszti? Mint egy óvodás.

Elég toleráns vagyok, de ez nagyon szánalmas, ezt nem tudnám elviselni.

Vagy mindenképp arra hajt, hogy 40 éves korára műfogsora, erős diabetesze, és 140 kg-ja legyen?


Ha ennyire kell neki, vegye meg magának, gondolom nem te tartod el.

2023. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kitana. ***** válasza:
100%
Bocs, én addig olvastam, hogy te dugdosd el neki a csokikat, de ez kiégetett😂😂😂 Pedig azért lehet itt olvasni érdekes dolgokat majdnem minden nap. Ez lehetNE amúgy egy vicces dolog, gondolom mindenkinek, minden kapcsolatban van valami fura quirk, de nem ebben a formában, hogy hisztirohamot kap, ha nincs édesség, mint valami debil kisgyerek. Vegyen magának egy vagon édességet, aztán tanulja meg beosztani, hogy egy nap csak egyvalamit eszik meg.
2023. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a baj, hogy nem tudja megvenni, meg nem azt várja el, hogy az én megkeresett pénzemből legyen meg a csokija, kifizetné ő, csak könnyebb lenne neki, ha valaki elintézné helyette. Amúgy szerintem ez nem feltétlenül gyerekes, ez olyan, mint egy alkoholistánál, ő akkor lesz ilyen, ha nem kap piát.


De nem védem olyanban, amiben hibás, elismerem, hogy tényleg gáz, amit csinál, az egy dolog, hogy idegesítő, nem az a baj, hanem hogy függő. Én alapból nem is támogatom a napi szintű édesség fogyasztást.

2023. szept. 15. 14:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Jol latod a fuggoseg a problema. A masik, hogy latszolag kontrollalni sem tudja magat. Kiralyfi effektus. O egy potanyukat keres, akit meg is lehet dugni, mert anyuka azert mindent nem vallalt be. Most eppen veled akarja megelni ezt, mikozben gondtalan kisgyermekkent elne az eletet. Gyanitom mar a 30-hoz is kozelebb van, mint a 20-hoz. El kene gondolkoznod rajta, hogy gyermeki lelek es cukisag nem ugyanaz a fogalom. Mindenesetre nem egy felnott ferfi leirasa az, amit itt megadtal rola.
2023. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mocskos férfiak!
2023. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!