Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Minden héten összetör valamit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden héten összetör valamit. Normális ez?

Figyelt kérdés
Állítólagosan véletlenül, de a párom minden egyes héten összetör valamit. Ezen a héten egy poharat, a múlt héten egy tányért, azt megelőzően egy üveg vízforralót, előtte pedig egy kb. 200.000 forint értékű LCD TV-t... Mivel MINDENT én fizetek, ő semmivel sem járul hozzá a költségvetéshez, ezért sokszor igencsak felidegesítem magam ezen. És még csak arra sem veszi a fáradtságot SOHA, hogy elnézést kérjen, mondván, attól nem lesz jobb. Normális ez? Ez benne van? Ilyen az élet? "Más a kezét, lábát, nyakát töri havonta" - ilyen kifogásokat hallgatok. Elmúltunk 30 évesek, de ha így megy, én nem sokkal leszek idősebb.
2023. szept. 23. 08:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%

En is ilyen vagyok, szimplan vannak ilyen emberek. En ugy oldottam meg, hogy muanyag tanyerom van, rozsdamentes acel poharbol iszom, a muszaki cuccaim mind olcso kinai szarok, amiert nem kar. A jarmuveim is mind regi, strapabiro szarok, amiket egyszeru megjavitani, es az alkatresz is olcso.



39F incel

2023. szept. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Vegye meg, amit összetört és kész. Nem kell ezen ennyit problémázni. Vagy ha ez ennyire idegesit, akkor hagyd el.
2023. szept. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

És miért te fizetsz mindent? Inkább azon gondolkozz el, te mit csinálsz rosszul, vagy ha szerinted ez így rendben van, akkor miért vagy miatta ideges...

Az se mindegy, miért töri össze a dolgokat. Direkt? Indulatkezelési problémái vannak? Vagy csak simán ügyetlen?

2023. szept. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem veszi a fáradtságot arra hogy odafigyeljen ezekre a dolgokra ez igy fog menni.
2023. szept. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Koordinációs problemak okozhatnak, en is ilyen vagyok, leöntöm, eltöröm, elesek benne stb.
2023. szept. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A tévét hogy törte össze? Tányér, pohár ügyetlenség, de a tévé?
2023. szept. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
33%
Nincsenek lényeges információk megosztva, mint pl. direkt vagy véletlenül törte el a dolgokat és azt se, hogy nem-e provokálod...
2023. szept. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi infó, ahogy írták, de ilyen kétbalkéz nem kellene, kinek van erre kerete.
2023. szept. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Tányér pohár fogyó eszköz nah de a tv ??
2023. szept. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Ne pótold a tönkrement cuccokat, akkor majd megérzi az értéküket.
2023. szept. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!