Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő után költöztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után költöztetek össze, nem akarok tolakodó lenni, és nem is vagyunk tapasztaltak?

Figyelt kérdés

Én most albérletben lakom egy kedves barátnőmmel, már 2 éve, vagyis hát az enyém a lakás, csak nekem fizet. Ő júniusban végez az egyetemmel. Én még 2 évig egy levelezős képzésre fogok járni.


Új párom van, nyár óta vagyunk együtt, tehát tenyleg friss a dolog. Sosem éltem együtt párkapcsolatban még, a párom sem, ez az első, igazi felnőtt kapcsolatunk úgymond. Ő sokat dolgozik, de nagyon jól is keres, szerencsére van saját lakása neki is és egyedül él. Mondhatni kiegyenlített a származási helyzetünk, csak én jóval kevesebbet keresek, úgy max. 350 körüli bevétellel havonta, egyébként tanár vagyok sajnos, de ő ezt megérti, mert azért tanulok, hogy ne legyek többé tanár, pályaelhagyó leszek így, mert reménytelen a helyzet... Még nincs jogsim és be kell fejezzem a képzésemet. A baràtnőm, amit fizet, annak fele elmegy rezsire, a másik fele meg az extra oktatásomra, így marad, ami marad.


Az ő anyagi helyzetére való tekintettel az lenne a logikus megoldás a kapcsolatunk fejlesztésére, ha én költöznék be hozzá, a saját lakásom kiadnám és akkor én is elég jól keresnék ahhoz,hogy ezen a téren is hasonló színvonalon legyünk együtt. Nyilván közös kasszán, tehát a kocsija javításába is alap, ha belefizetek!


Ő nagyon szeret utazgatni, 2 év múlva engem is szeretne elvinni egy drága helyre (2 millió/fő), de egyszerűen én ezt nem tudom miből kigazdálkodni, amíg nem lesz jobb munkám! :(


Szóval amit reálisnak érzek a barátnőmre való tekintettel az az, hogy május-júniusban kiköltözik és utána összeköltözhetnék a párommal és félretennék annyit, hogy tényleg elmehessek vele arra a szép helyre, hiszen mindketten nagyon szeretnénk elmenni oda.


De nem tudom ezt mikor kellene felvetni, mennyi idő után lehet téma az összeköltözés. Nem akarom siettetni, neki 1 komoly kapcsolata se volt előttem, szerintem neki is idő kell, amíg megszokja az új helyzetet velem, pedig nagyon jól megvagyunk! :)


Jól látom, hogy egyelőre csak hagyjuk magunkat sodródni az árral, aztán majd alakul? A házasság előtt az összeköltözes az első lépés a legtöbb kapcsolatban. És ha nem a férfi veti fel, akkor vagy az az érzésem, így 28 évesen, hogy nem gondolja komolyan a kapcsolatunkat, vagy csak nem áll készen egy ekkora lépésre, hiszen elveszíti vele a függetlenségét.


Csak bennem van az is, hogy ha majd a fél éves kapcsolatban sem merül fel benne, hogy összeköltözzünk a közeljövőben, akkor nincs értelme folytatni... Baràtnőm velem egyidős, ők 1,5 ev után költöztek össze, amikor a parja szintén 28 volt, mint most mi ketten az én párommal.


Lehet, h a férfiaknak tényleg sok idő kell ehhez? A párom legjobb barátja 1 év után bútorozott össze a barátnőjével, +1 év után megkérte a kezét.


Mi júniusban leszünk 1 évesek, szóval még azelőtt jó lenne ha felhozná...



2023. szept. 24. 17:07
 1/7 A kérdező kommentje:
És még mielőtt valaki egy aranyásó pióca típusú nőnek könyvelne el, szerintem normális, hogy egy szerelmes nő 28 évesen inkább a párjával lakna, mint a barátnőjével, mert pl: neki is vannak idegesítő szokásai és én már kicsit öregnek érzem magam, hogy erre is energiát szánjak, 9 éve lakom szoba-és lakótársakkal. :(
2023. szept. 24. 17:09
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Olajos magvakkal, meg minden szarokkal manipulál, amit nekem nem szabad megenni a hasnyálmirigyem miatt. Mert ZSIROS! OLAJOS! Nem lehet megérteni?
2023. szept. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel egy év után, másodikkal kb egy hét után :D
2023. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2 éve augusztusban ismerkedtünk meg, és októberben költöztünk össze. Nemrég volt eljegyzés, nemsoká összeházasodunk. 🤗
2023. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3 akkor reálisnak érzem az 1 évet, köszi! ;) 2 hónap után gondolom amiatt, mert úgy volt olcsobb nektek 2. Amúgy szerintem ebből házasság lesz, mert túl sok mindenben összeillünk, még egy ilyet nem találnék es ő sem. Plusz nagyon működik a kémia. XD
2023. szept. 24. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok. Nem azért költöztünk össze, mert úgy olcsóbb volt a lakhatás. Sok időt töltöttünk együtt, és azon kaptuk magunkat, hogy már szinte minden nap együtt alszunk. Így egyszerűbb volt fogni az összes cuccot, és költözni. 😊
2023. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1 hét az statisztikailag nem sok idő, de ismertem ilyen párt is, szóval ez oké. :D
2023. szept. 24. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!