Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy ilyet most hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyet most hogy?

Figyelt kérdés

Van a munkahelyemen egy nagyon szép fenekű és szép arcú nő.

Én pedig megszólítottam. Elhívtam kávezni. Aztán beszélgettünk messengeren esténként.

És egyik este átugrottam hozzá és dugtunk egy hatalmasat.

Klassz volt nagyon.


Viszont azóta mászik.

Minden reggel ír.

Jó reggelt...vagy mit álmodtál?

Értékelem a kedvességet nagyon is....de nem reggel 6kor.

Bent a melóhelyen visszafogott hogy ne derüljön ki semmi.

De összefutunk bent is.

elbujok vele és csókolózunk.. dugunk egy villámgyorsat.


Bennem viszont most az van.

Ő nem az ideálom , viszont jó vele.

Nem olyan a viselkedése, mint amit akarok, mégis , összeségében jó vele.

Megnevettet engem sokszor.

Nekem is van kisgyerekem és neki is...

Az egyém 8 éves kislány, az övé 6 éves kislány.

Mégis...annak ellenere, hogy teljesen más a világnézetünk, mindenben mások vagyunk...mikor este megcsókolom őt és szerelmeskedünk, teljes az összhang.

Ennyi elég vajon hogy őt válasszam?


2023. szept. 30. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Miért lenne undorító?


Kérdező az a nő tudja, hogy csak szexre van, tudja, hogy döntésekeképtelen vagy? HABÁR mindenki önmagáért felel és ha nem kérdezett rá, csak sodródik az árral az az ő hibája!


Nem vagy undorító, ő a végtelenségig buta és teper, mint a törlőrongy.

2023. szept. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk arra vigyázz, hogy munkahelyen ne okozzon káoszt fölöslegesen, légy őszinte, vagy vezesd rá szépen hogy nem tudod mit akarsz szexen kívül a saját magad érdekében.
2023. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
(*érdekedben)
2023. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó vele, akkor mi a gond?
2023. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, letisztáztad vele hogy te csak dugni akarsz időnként vele, és egyáltalán nem érdekel a lelkivilága????

Gondolom hogy NEM!

Tapasztalatom szerint mindig az a probléma, hogy nincsen egyértelműen letisztázva hogy ki mit akar! És tudod miért nincs?

Mert akkor a nő egyből elküldene a fenébe, nem lenne szex! Így meg lehet használgatni szexre.

A bili majd akkor fog kiborulni amikor a nő szerelmes lesz és elkötelezett kapcsolatot szeretne, te meg tiltakozol. És akkor mindenki megtudja a munkahelyeteken, mert úgysem lehet eltitkolni ha haragban vagytok.

Az ilyen munkahelyi digi-duginak általában nem szokott jó vége lenni.

Minél előbb tisztázd le vele hogy te mit szeretnél, ha nem akarsz később félreértésből adódó problémákat.

2023. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%

#5: Miért érdekelné egy felnőtt nő lelkivilága? A kérdező Teréz anya komplexumban nem szenved és nem írta egyáltalán, hogy csak szex miatt lenne vele.


Kérdést tett fel, hogy elég-e a testi vonzalom.


"Mégis...annak ellenere, hogy teljesen más a világnézetünk, mindenben mások vagyunk...mikor este megcsókolom őt és szerelmeskedünk, teljes az összhang.


Ennyi elég vajon hogy őt válasszam?"


Egyáltalán nemcsak szexről szól az egész, ISMERKEDNEK!


Az a nő miért nem vigyáz magára és arra hogy a gyereke se sérüljön?


Érdekes fordított esetben a nő el lenne hordva minden naív, ostoba nőnek, de mivel férfi tette fel a kérdést ő a hibás. XD

2023. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

6: Nemtől függetlenül érdemes tisztázni már a kapcsolat előtt, hogy ki mit keres. Illetve ha valami nem tetszik, zavar, szintén megbeszélni, mert egy kérdés kiírástól nem oldódik meg a probléma.


Hogyha szexelni nem okoz gondot vele, beszélni miért? Mondd el, hogy zavarnak a reggeli kérdései és nem keresel komoly kapcsolatot.

2023. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

#6:

"Nem olyan a viselkedése, mint amit akarok"


Nekem ebből az jött le hogy társként nem tudja elképzelni a nőt, de szexre megfelel neki!

Ami NEM baj, ha ezt így le is kommunikálja a nővel. De ugye akkor bukná a nőt.

Való igaz az a mondat amit meg te idéztél az meg ellentmond annak amit meg én idéztem.

Ebből arra lehet következtetni hogy a kérdező sincs tisztában azzal hogy mit szeretne.

Talán annyi jön le ebből, hogy a szex alatt felszabaduló boldogsághormonok miatt némileg kötődik a nőhöz (oxitocin a kötődésért felelős hormon), de ettől nagyobb elköteleződés már idegesítené. Írja is hogy a jó reggelt üzenettel már az agyára megy a nő. Mi lenne ha együtt kellene vele lakni (plusz a gyerekével)?

Sokan a szex alatt termelődő hormonok miatt azt hiszik hogy egy párkapcsolat is jó lenne a másikkal, de aztán amikor összeköltöznek akkor jönnek rá hogy a másik személyisége nem is passzol hozzájuk. Mert a szex megszépíti a történetet. Nem véletlenül szokták azt mondani, hogy lakva ismerszik meg igazán a másik.....

Úgyhogy szerintem a kérdező írásából nem derül ki egyértelműen hogy hosszabb távon milyen szándékai vannak a nővel. Én csak annyit mondtam hogy ne hitegesse ha esetleg már tudja hogy csak szexet akar tőle (a nő meg komolyabbra vágyik).

De ez nem azt jelenti hogy én rosszat akarnék a kérdezőnek! Jöjjön össze rendesen a csajjal vagy találja ki hogy mit szeretne vele hosszabb távon, csak ezt egyenesen, nyíltan kommunikálja is le vele, mert így fair a "játék".

6-osnak még annyit hogy van egy ilyen ISMERKEDEK típusú pasi ismerősöm aki szingli csajokat ismerkedés címén szexre használ 1-2 évig, mert addig tudja elhitetni a nőkkel hogy ebből egyszer lesz több is csak most még ezért nem, azért nem (mindig van valamilyen kifogása).....

Persze neki esze ágában sincs elköteleződni. És nem a nők a hibásak, mert már egy tucat nővel csinálta ezt (normális értelmiségi nők). A pasas lelkileg képtelen komolyabb elköteleződésre. Kell neki a nő lelkizni meg szexre, de amint össze kellene költözni máris lelép. Így kb mindegyik kapcsolata 1-2 év után véget ér, miután már nem tudja tovább hitegetni a nőket. Az ilyesmi nagyon nem fair!

2023. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

#8: Én még mindig nem értem, hogy miért a kérdező a hunyó. Nő vagyok egyébként, de tényleg felfoghatatlan.


Rendben van, hogy léteznek olyan férfiak, akik még a csillagos eget is lehazudják, de olyanok is, akik nem tudják, hogy mit kellene csinálniuk. Egy nő hiába értelmiségi hogyha egyszer hiszékeny, emberismerete nincs, sem önértezete. Nekem ne mondja senki hogyha a férfi jóformán csak szexre tart, hogy nem lehet észrevenni, ha a nő okos, odafigyel arra, kivel teszi magát!


A kérdező nem ígért neki semmit az a nő mégis önszántából fekszik le vele! Ne már a férfi legyen azért a rossz, hogy a nő mindenféle teketória nélkül aláfekszik!


A kérdező ismerkedik vele, látja/úgy érzi, hogy nem passzolnak és nem tudja eldönteni hogy elég-e a kémia párkapcsolathoz vagy se, ennyi történik itt, nincs kihasználás!!!


Tessék kifejteni kérdező a gondolataid a nőnek és eldönti együtt,hogy elég-e a testi vonzalom vagy se.


(Mellesleg szerintem nem elég.)

2023. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

#9:

Ez az ismerősöm akiről írtam nem úgy állítja be magát hogy neki csak szexre kell a nő. Ő maga is szentül meg van győződve, hogy most fogja megtalálni élete nőjét. Tehát a ""szexre használja az azt jelenti, hogy egyébként lelkizik is a nőkkel, mert neki lényeges hogy az ő lelki bajai is meghallgatásra találjanak. Ezért mindig ilyen gondoskodó, rendes csajokat választ.

Nem hiszékenyek a nők, hanem hasonló típusúak odafigyelés, gondoskodás terén. Egyébként maga a pasas sem képes elismerni hogy vele van a gond, szerinte mindig a nők a hibásak. És minden egyes nőnél ugyanaz a probléma. Ez azért már elmond valamit. A pasi retteg az elköteleződéstől (összeköltözéstől stb), valószínű sérültek a kötődési mintái, aminek mindig ugyanaz a vége a nőkkel kapcsolatban.

Még egyszer leírom, nem mondom hogy a "férfi a rossz", csak abban az esetben ha már tudja(!), hogy nem akar komolyabbat a nőtől, de még úgy csinál mintha akarna, csak azért mert a szex az jó és azt nem akarja elbukni!

2023. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!