Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan aki együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki együtt dolgozik a párjával? Nem untátok meg egymást?

Figyelt kérdés

2023. okt. 2. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Egy csaoatban, vagy egy helyen? Mi HO.ban dolgozunk, egy szobában! Nem unjuk egymást. Szeretem, hogy itt van. Egy szabaly volt eddig: Ha egyikunk meetingel, mindig az megy ki, akit masodszorra hivtak. (De ez is megoldódik most, mert vettünk zajszürős microfoson headsetet.
2023. okt. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Mi is homeofficeban dolgozunk, bár teljesen más cégnél. Viszont most a párom nem dolgozik én meg nagyon keveset, mert most nehezebb egyetemi félévünk van, főleg neki. Nem unjuk, mi más helyiségekben dolgozunk.
2023. okt. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem, de a szüleim több mint 30 évig egy munkahelyen dolgoztak. Anyukám a főnök titkárnője volt, apukám pedig a nyomdavezető. Együtt jöttek haza is mert ugyan akkor végeztek, szóval szinte mindig együtt voltak. Sosem volt még csak hangosabb veszekedés sem köztük. Ők is vitáztak, mint mindenki, de ennyi. Apukám beteg lett, de anyum akkor sem mozdult el mellőle sosem, az utolsó pillanatig. Sosem unták meg egymást.
2023. okt. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyutt dolgozom a ferjemmel mar 4 eve. Ugy is ismerkedtunk meg, hogy odakerultem a ceghez ahol o mar regota ott volt, aztan a covid kezdeten elkuldtek de fel evvel kesobb visszakerultem.

Egy muszakban vagyunk, egymas kozeleben, tulajdonkeppen a felettesem. A szuneteket egyutt toltjuk, de elofordul olyan is, hogy azon kivul csak egy puszira talalkozunk. Maskor meg tobbszor tudunk. O is vegzi a munkajat es en is. Ha kismama leszek (tervezzuk a gyereket) akkor megszunik ez a dolog.

2023. okt. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!