Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja vagyok együtt a barátommal. Létezik, hogy mindenben hazudott?! Pl: Vállalkozó, de nem dolgozik. Nincs pénze. Nem volt kapcsolata. Nincsenek barátai, miközben velük találkozott. Nem volt olyan helyeken amikről beszélt, stb.

Figyelt kérdés

Nagyon jó a dumája, eszméletlenül megnyerő, sokat beszél, érdekes témákról, de 1 hete kezdem érezni, hogy semmi se volt igaz!

Pl: Reggel mondja, hogy ma dolgozni megy, aztán a barátaival elmegy ide-oda, majd a nap végén előadja az egészet, részletesen beszél mindenről. A múltjáról is beszél, exekről, akikkel a tengerparton nyaralt, meg eljegyzett, meg itt-ott volt nyaralni, akkor a barátairól, akikkel eljár szórakozni.


Na most a poén, hogy egy rokonával beszéltem, és azt mondja, hogy ebből semmi sem igaz! Konkrétan rákérdeztem, hogy a Dáviddal tegnap voltak moziba, erre a rokon közli, hogy nincs semmiféle Dávid. Akkor kérdezem a tengerről, közli, hogy csak Szlovákiában volt külföldön. Az exek nevét is mondtam, erre közli, hogy ilyen sose volt, sose találkozott velük.


Próbáltam bizonytékot kérni, de nem tud képeket mutatni, mert "költözéskor elveszett", Dávidot nem tudja bemutatni, mert külföldre ment, munkahelyéről se tud mutatni semmit, mert "egyéni vállalkozó".


Most ti kinek hinnétek?


2023. aug. 28. 20:15
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus hazudozó.
2023. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

Hogy-hogy nem tudja Dávidkát bemutatni? Tessék?


Ha vállalkozó, akkor külföldre járhat, nem? Azt mondta ő, hogy haverokkal talizott és nem a rokonnal, akkor hogyan kerül képbe? A rokon mióta ismeri az exeit,az összeset?

2023. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
95%
Pszichopata
2023. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

Közeli rokon, kicsit idős, szóval nem tudom ki mond igazat.


Dávid (akivel heti 2 napot együtt töltöttek) külföldre ment dolgozni, búcsúzóul találkoztak, és csak tavasszal jön vissza!

A rokon azt mondja, sose volt barátnője, sose hozott haza senkit!

Azt is mondta, hogy nem dolgozik, mert nem megy a vállalkozás.


Na ez az a pont, amikor belegondolok, hogy reggel elmegy munkába, aztán hol van, mit csinál?!

2023. aug. 28. 20:31
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Kuka!
2023. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
A pasid hazudozik. Semmi kétség. Az előadott sztorijaibol semminek nincs nyoma.
2023. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Nem ilyen egyszerű mert alapból nagyon jól elvagyunk. De az igaz, hogy semminek sincs nyoma... na jó, valamennyi van, pl. láttam az exe leveleit. De hogy azt most egyáltalán ki, honnét, milyen e-mailről küldte, foggalmam sincs...
2023. aug. 28. 20:43
 8/48 anonim ***** válasza:
92%
A rokon is hazudhat.
2023. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
87%

8# És a rokonnak mi oka lenne hazudni?

Amúgy nekem egy ilyen ember nagyon para lenne, én dobnám azonnal mert tényleg kicsit mentális betegnek tűnik..

2023. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
89%

Olyanokat mondott neked amikről gondolja hogy bejön egy nőnek.

Vállalkozó, de ha nincs pénze….

Nyaralgatni volt, oké de ha mással…..

Neked jutott valami jó????

Neked mit tudott nyújtani ?

2023. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!