Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Amikor otthon éltem soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor otthon éltem soha nem volt dührohamom, nem voltam agresszív, soha nem kiabáltam. Most,hogy 1 éve párkapcsolatban vagyok,teljesen kivetkőztem önmagamból. Mindig elégedetlen vagyok, folyton kiabálok,sírok, veszekszem. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mindig is életvidám nő voltam,jó kedélyű,humorral megáldott. A legtöbben szerettek (nagyképűség nélkül). Most,amióta együtt vagyok a barátommal,mintha nem is én lennék. Mindig azt érzem,hogy robbanásra kész vagyok,semmi életkedvem. A barátom is csak fokozza bennem a dühöt,és a haragot mert nem segít nekem semmiben,minden rám hárul. 2 éve toporgunk ugyan abban a házban, alig veszünk dolgokat közösen, nincs cél. Van amikor a jelenléte is idegesít. Mitől lehet ez? És miért lett iylen törés "jellemváltozás bennem?"
2023. okt. 2. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem a megfelelő emberrel vagy együtt.
2023. okt. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Egyes mondja jól. Nálam is ez volt. Aztán mikor szetmentunk is bennem volt még egy darabig.. Azt hittem sosem leszek a régi. Minden is idegesített, nem csak a volt barátom. Ido kellett a szakítás után is hogy visszatérjek önmagamhoz.
2023. okt. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

1 éve vagy párkapcsolatban,de 2 éve toporogtok ugyanabban a házban?


mit csináltatok az első évben? A szekrénybe volt bújva, és nem vetted észre?

2023. okt. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1 évig udvarolt, programokra jártunk,de nem költöztünk össze. Az összeköltözés után ismertem ki,milyen is.
2023. okt. 2. 23:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szereted és magadra kényszeríted a társaságát. Velem is ez volt, mint ember sok dolog miatt kedveltem, külsőre tetszett ezért vele voltam. HATALMAS HIBA VOLT. Idegesített szerencsétlen, nagyon sajnáltam, mert ő próbált megfelelni, engem már az is zavart, hogy lélegzik hogy megérinti a karom, ahogy beszél, az illata.. Mind csak magamraerőltettem, olyan volt, mint napi erőszak a lelkem és a testem ellen.


Tessék szakítani a saját(és a pasi) érdekében.

2023. okt. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A sajat reakcioid jel arra, hogy o nem neked valo. Ha nem vagy boldog vele, hagyd el.
2023. okt. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátlót szedsz?
2023. okt. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert kényszerhelyzetben vagy és a szervezeted jelez.

Nem kell neked ezzel a palival élni.

2023. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!