Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdenétek egy agresszív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenétek egy agresszív férfival?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy nem mennétek vissza egy agresszív férfihoz, ha már megvert titeket. De mit csinálnátok, ha felbukkanna a házatoknál? Most történt ugye az az eset, hogy a férfi kinyomta a szemeit a volt barátnőjének.

2022. febr. 8. 15:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Én ezért költözök el márciusban, mert nagy nehezen kitudtam lépni egy bántalmazó kapcsolatból, ahol ugyan verés nem történt, de rendszeresen piált és olyankor lefejelte az ajtót, beleütött a falba stb, meg nyilván velem üvöltözött... kiszámíthatatlan volt amikor ivott, és sajnos minden héten ivott.

Úgyhogy inkább elköltözök a mostani albérletből, mert ennek tudja a címét, az újnak viszont nem fogja tudni.

2022. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Bezárkóznék és hívnám a rendőrséget.
2022. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek arról, hogy kinyomta a szemeit?
2022. febr. 8. 16:00
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Fu az ilyen ne is nevezze magát férfinak aki egy nővel szemben képes ilyen undorító lenni. Ha megtudnám,hogy bármelyik nő ismerősöm ilyen helyzetbe kerülne, biztos hogy súlyos következményei lennének.


#1 kitartás Neked! Jó, hogy időben lépsz.🙏


Bocsi, hogy nem tudok érdemben hozzászólni,de annyira fel tudnak kúrni az ilyen gennyláda emberek,hogy ki kívánkozott belőlem.

2022. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4


Pedig te vagy a sötét utas.

2022. febr. 8. 16:05
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Lábába (térdébe) lőnék. Féllábon vánszorogva már nem lenne olyan kemény.
2022. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Tuti kamu az, hogy kinyomta a szemeit.

Amúgy meg sitten lenne.

A rendőrség minden hasonló szégyenletes családi szart el tud sikálni.

Ennyi.

2022. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Az a nő aki együtt marad egy bántalmazóval és nem tesz semmit, azt nem tudom sajnálni!

Más esetben együttérző vagyok!

2022. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem kamu.
2022. febr. 8. 16:14
 10/17 Lachesys ***** válasza:
84%
Én az első jeleknel otthagynam. Nem akkor amikor megver, hanem amikor úgy beszél velem elsőre pakolnek és mennek. De nyilván nekem diplomás, fővárosi, saját ingatlannal rendelkező nőként egész más lehetőségeim vannak, mint mondjuk egy intézetből kikerült, vagy mélyszegénységben elő tanulatlan lánynak.... Akinek nincsenek erőforrásai és/ vagy háttere, nem tud hova menni, nem segít neki senki, az könnyen eshet áldozatul egy hasonló feregnek.
2022. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!