Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom agresszív. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom agresszív. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Február óta vagyunk együtt a barátommal, sokáig minden szép és jó volt. Nagyon szeretjük egymást. De ha felkapja a cukrot valamin (pedig nem nagy dolgokról van szó, mert nem csinálok olyan dolgokat mint pl megcsalás vagy bármi ilyesmi), akkor egyből elkezd káromkodni (nem rám mond csúnya jelzőket), és van hogy megszorítja a karom elég erősen, meg lökdös…. Mire számítsak akkor a későbbiekben, talán megüt? Ti szakítanátok vele?

Én 23/L, ő 28/F.



2022. ápr. 28. 03:08
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy olyankor mikor összeveszünk szétveri a falat, vagy amilyen tárgy épp az útjába akad…
2022. ápr. 28. 03:08
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én amint ilyet tapasztaltam egy férfitől, otthagytam. Tedd te is ezt, magadért.
2022. ápr. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, benne van a pakliban, hogy egyszer megüt.


Addig szakís vele, amíg egyszerű. Lehet később nem akar majd elengedni. Fenyeget majd, stb.


Jobb az ilyen alakoktól minél hamarabb megszabadulni.

2022. ápr. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Rendkívül rövid ideje vagytok együtt, valószínűleg nagyon hamar tettlegességbe fog átmenni a bántalmazás...

Az életben sokkal komolyabb dolgok lesznek, amelyeken "lehet idegeskedni" és amelyeket (a jó döntés érdekében) mégis higgadtan kell megbeszélni... Aki mindenen felkapja a vizet és ilyeneket csinál azzal mégis miképp lehetne szerinted?

2022. ápr. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig minden szép és jó volt? Február óta? Azta...

Hát ne haragudj, de a kapcsolatod már nem ér semmit se. Nem azon kellene gondolod, hogy mire számíts, hanem arra, hogyan szabadulj meg tőle.

2022. ápr. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj 20 éve vagyok a párommal. Egy kezemen meg tudom számolni hányszor ütöttem a falat, de inkább a munka helyem miatt. Nagyon gyenge jellem. Közöd vele mégegyszer megszorí vagy ilyen ideges lesz elhagyod. Ha nem valtozik, azonnal hagyd el. Ez csak rosszabb lesz.
2022. ápr. 28. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%

Csináld amiket a nők szoktak!


Azaz: még 15-20 évet élj vele, legyen 2-3 gyerek, és vegytek fel közös hitelt, olyan 40 évre! >:)

2022. ápr. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok jót lehet előrevetíteni. Szinte biztos hogy hamarosan meg fog verni.
2022. ápr. 28. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal szakítanék. Miért vagy még vele?
2022. ápr. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

Mit szeretnél: maradni, vagy szakítani?

Maradás esetén:

Kezdj el tanulni S.O.S-ben küzdősportot, mert ez nem lesz jobb a hapi miatt. A hapinak indulatkezelési tréningre kell járni, és rendezni egymással a kapcsolatokat.

Ha mész: az lenne a jobb. Élje az agresszív életét úgy, ahogyan akarja. Ekkor is kell küzdősportot tanulnod, mert az ilyen vereségként éli meg, hogy nem vagy már ott neki.

2022. ápr. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!