Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő után vethetem fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után vethetem fel a barátnőmnek hogy költ{zzünk össze az ő lakásába?

Figyelt kérdés
Unom az albérletesdit, megkérdeztem ő mennyit fizet, akkor derült ki hogy nem is albérletben lakik. Innentől kezdve nekem egyértelmű hogy nála kéne összeköltöznünk. Fél éve vagyunk együtt, volt is szó róla de még nem ajánlotta hogy menjek én.

#lakás #albérlet #Össszeköltözés
2023. okt. 6. 09:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha az övé a lakás, akkor Te ne vess fel semmit! Majd hív, ha akar.
2023. okt. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Ne légy pofátlan! Az ő döntése, hogy magához hív, vagy se.
2023. okt. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Na jó kis hergelős kérdés kávészünetre.Már szóltam az irodában a haveroknak hogy indul a buli.
2023. okt. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
9%

1-2-3. Nevetségesek vagytok. Bezzeg, ha a kérdező nő lenne, nem ezek lennének a reakcióitok.


Kérdező: Minél jobban szerelmes beléd valójában, annál hamarabb felvetheted. Ha tényleg beléd van zúgva valaki, akkor tényleg pár hónap után is simán.

2023. okt. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
8%
Bepiroslott mindenki.
2023. okt. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Troll vagy. Ráadásuk incel is, nőd sincs, mit akarsz??
2023. okt. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs egzakt szabály. Neked kell kiismerni őt, megismerni a szokásait, elképzeléseit, és ezek alapján dönteni.
2023. okt. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Beszélgess vele, hogy ô hogyan látja a közös jövôt. Egyáltalán lát-e veled közöset? Mik a tervei? Szeretne-e eljegyzést, esküvõt, gyereket? Szerinte mikor érdemes megtenni a következô lépést? Ha a terveitek nem egyeznek, mert te például nem akarsz gyereket és/vagy esküvõt, akkor célszerûbb szakitani. Csak idô kérdése lenne, hogy mikor kell lakhatás után nézned. Elég kiszolgáltatott helyzet tud lenni, mikor nála laksz, és megromlik a kapcsolat.

Ha minden passzol, akkor ne csak a költözést forszirozd, hanem azt is tisztázzátok, hogy lenne korrekt anyagilag, hogy osztjátok el a házimunkát, és persze...., hogy Mi van akkor, ha pár hónap együttélés után mégse mûködik. Például hogy mennyi idôt kapsz lakhatást keresni.

2023. okt. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A kapcsolattal semmi probléma. Nincs és nem is akarunk gyereket. Nekem kéne szabadulnom az albérletből. Nála nyilván anyagiakkal nem kéne beszálljak ha eddig titkolta hogy saját tulajdona van. Ezt-azt megcsinálnék a ház körül, legyen neki elég.
2023. okt. 6. 10:05
 10/22 Kitana. ***** válasza:
95%
Ez tényleg trollkérdés, de én, mint lakástulajdonos, úgy gondolom, ez az én dolgom, idehívni a másikat ha úgy érzem, hogy eljött az ideje. Ha valaki ezt korábban felvetné, hogy ide akar cuccolni, pláne ilyen pár hónap után, az ijesztő lenne :D
2023. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!