Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek igaza lehet ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza lehet ebben barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Azt mondta h vannak férfiak akik nem tudják készen állnak e a gyerekvállalásra meg hogy akarnak-e, csaj akkor fogják érezni mikor a kezükben tartják.


De ha létezne ilyen akkor az ilyen férfiak hogy vágnak bele a gyerekcsinálasba??- mert úgy mégse lehet h " áhh nem érzem, nembaj majd ha jön a gyerek, jó lesz az"- majd akkor akarni fogom...


2022. szept. 23. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy akarsz nem egyenlő azzal, hogy készen állsz rá. Valójában nem is tudhatod addig, ameddig nincs a kezedben.
2022. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tipikusan az a szöveg, amivel azt készíti elő a csaj, hogy a tudtod nélkül esik teherbe. A helyedben vigyáznék.


Sok férfi úgy vág bele, hogy legfeljebb lelép, ha beleun, aztán odadob havi 20 ezret pár évig. Nem sokat kockáztat, más kontojára könnyű szórakozni.


De azt szerintem igenis érzi egy férfi is, ha akar gyereket. Vagyis én éreztem. De csak a feleségemmel, senki másnál. Ha benned ez nincs, akkor lehet, hogy nem a megfelelő nő mellett vagy.

2022. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem tudja, hogy akar-e, az nem akar. Hogy kell neki a gyerek, amikor már ott van, mert kötődik hozzá, az teljesen más, mintha egy férfi tudatosan úgy döntene, hogy gyereket szeretne.

Hogy készen áll-e, az más. A gyerekvállalás az a dolog, amit nem elég látni, hogy tudd is, mit vállalsz.

Szerintem a barátnőd hülyén gondolkodik erről. Ha férfi lennék, menekülnék ilyen hozzáállású nőtől, mielőtt belém próbálja dumálni, hogy nekem kell gyerek, csak még nem tudok róla.

2022. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Egy gyereknek minimum közös akarattal kell megszületnie, ahhoz, hogy családdá tudjanak válni, még úgy is, ha "véletlenül" fogantak. Nagyon kevesen tudják az agyukat átállítani, ha rájuk kényszerítenek egy gyereket, az ilyen kapcsolatok nem szoktak örökké tartani, sőt sokszor a születést sem érik meg.
2022. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Hú de felrúgnám az ilyen hülye picsákat.


Szerintem a férfiak többsége pont fordítva működik. A többség nem akar, aki azt mondja, hogy majd talán egyszer akar, az is általában felsóhajt megkönnyebbülten, mikor a nő határozottan azt mondja, hogy nem akar anya lenni. És ez már nem tinilányos rózsaszín mítosz, hanem tapasztalat.

2022. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Ostoba pıcsa. Most fog/akar teherbe esni és telibeszarja, hogy te akarsz gyereket, vagy sem. Ezt krva gyorsan beszéljétek meg.
2022. szept. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Férjem mindig azt mondta, hogy ez igazán a nő döntése, hisz úgyis rajta múlik, hogy lesz e gyermek vagy sem.

Benne sem volt olyan erős vágy, mint bennem, viszont, hogy apa lett, most már oda nem adná ezt az érzést semmiért.

2022. szept. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sok nő kezd így bele, aztán csodálkozik, hogy apuka tojik a gyerekre meg neki kell egyedül csinálnia mindent. Egy nő 9 hónapig egy test a gyeremekével, kínok közt világra hozza, őt befolyásolják a hormonok, ő szoptatja jó esetben hónapokig. A természet gondoskodik arról, hogy egy anya erősen kötődjön a gyerekéhez. De egy férfi esetében ez egyáltalán nem ilyen egyértelmű. Bármilyen kegyetlen, de egy apa az anyán keresztül kapcsolódik a gyerekéhez. Ezért van az, hogy sok férfi válás után tojik rá, nem is látogatja. Az új nő gyerekét meg elhalmozza. Ugye, mennyi példa van erre is!

Egy rossz kapcsolatban azt remélni, hogy szülés után feltámad az apai ösztön: baromság.

2022. szept. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2022. szept. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2022. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!