Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem kellene a barátnőmnek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellene a barátnőmnek már munkát vállalnia?

Figyelt kérdés
Tavaly fejezte be a müvészeti egyetemet és azóta még nem tudott elhelyezkedni a szakmában, nekem pedig már kezd terhes lenni ez a kapcsolat. Megértem, hogy nehéz elhelyezkedni abban a szakmában, de szerintem addig kereshetne mást. Csakhogy ő nem megy el napi 10ezerért egy gyárba, üzletbe vagy vendéglátóhelyre, csak arra vár, hogy szakmályában legyen egy lehetőség. Albérletben élünk, ami nem olcsó és én 3 hónapja már másodállást is vállaltam, mert már ott tartottunk, hogy gondot okozott kifizetni a számlákat is. Reggel 6tól 15ig dolgozok, majd 16tól 22ig. Szombaton is ugyanígy, csak vasárnaponként vagyok szabad. Ez átlagban több mint havi 370 munkaóra, és már nagyon elegem van belőle.

2022. szept. 27. 18:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%

Nem bírnám elviselni, hogy a párom, az ember akit szeretek ennyit dolgozzon helyettem, nem normális a viselkedése. Miért szenvedj te? Ráadásul úgy, hogy közös időtök sem nagyon van.

28l

2022. szept. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
38%

Művészeti egyetem...magyarán Büfé-Ruhatár.


Küld el neki: [link]

2022. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Hiába ajánl neki bárki bármit, neki csak olyan kell ahol rajzolni meg festegetni kell. Igaz, hogy a neten már kapott pénzt a munkájáért, de évi 20ezer semmire sem elég.
2022. szept. 27. 18:18
 4/35 anonim ***** válasza:
97%
Miért vagy még vele?
2022. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
59%

Lehetek őszinte kérdező?


Ismerek 2 ilyen nőt is, ilyen "MŰHVÉSZ" csajokat, akik festegetnek, jógázgatnak, meg hasonlók.

Mind a 2-nek gazdag a pasija.

2022. szept. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
77%
Tehát egész évben eltartatta magát veled, és még nem szakítottál? Tedd meg mielőbb, mert ha pottyant egy gyereket, örökre a nyakadon marad.
2022. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tolti a napjait?

Mond meg neki, hogy ez igy nem mehet tovabb,be kell szallnia a koltsegekbe!

2022. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
72%

#6 védekezzen akkor a fiúka, szívesen.

Lány magától nem esik teherbe.

2022. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
57%
#6, ok ajánlj már neki 100%-os védekezést. Vagy szerinted minden nő, aki véletlen esik teherbe, hazudik?
2022. szept. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
93%

Nő vagyok, tavaly diplomáztam. Nehéz a szakmámban elhelyezkedni, nekem eddig nem is sikerült sajnos. Kerestem más munkát. Nem tudnám megtenni a párommal, hogy kidolgoztatom a belét, eltartatom magam vele.

Próbáld vele megbeszélni, de ha nem hajlandó elmenni dolgozni, én szakítanék vele a helyedben.

2022. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!