Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Feleségem szerint sokat lógok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem szerint sokat lógok a telefonon. Valóban így lenne? Részletek lentebb

Figyelt kérdés

Ledolgozom a napi 8 óra muszakomat.

Hazavezetek félórát kb. (addig nézni/hallgatni szoktam egy South parkot az autóban). Otthon napi beszámoló. Milyen napunk volt ,stb. Teszunk,veszunk, este tusolás,film. Kozbe elvétve ránézek a telefonomra. Porgetek 1-2 pokemon stoppot. Es ez zavarja,hogy pl nem nezunk vegig egy filmet ugy,hogy ne nyulnek a telefonhoz. Mert a film kb unalmas akkor szamomra ez termeszetes. Mas parkapcsolatban is van hasonló problema?


2023. okt. 10. 12:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég szomorú, de vezetés közben ne sorozatozz, ember.
2023. okt. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Te vezetés közben komolyan sorozatot nézel? Úristen, az ilyenek miatt halnak meg annyian ártatlanul az utakon. Eszednél vagy, ember?
2023. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
sokszor unalmas a dugoban allni,az autopalya kozepen. vagy mostanaba mindenhol fel van turva az ut es all a sor van hogy 10 percekig. Az osszes zene cd-t unom mar.
2023. okt. 10. 12:56
 4/35 anonim ***** válasza:
94%
Basszus, akkor hallgass új, más zenét, de a tekinteted maradjon már az úton. Az ilyennek jogosítványa van...
2023. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Mostanaba szoktam csak ra. Amiota a felujitasok vannak az utakon. Nyugi,nem okozok balesetet. Elotte evekig pokemonGo-t porgettem amig piroslampanal alltam es vartam.
2023. okt. 10. 13:01
 6/35 anonim ***** válasza:
94%
"Még nem okoztam balesetet", te jó ég. Igen, "még", csak amikor majd okozol egyet, akkor későbánat lesz.
2023. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Anno èn is sorozat függő voltam, de eszembe nem jutott volna filmet nèzni vezetès közben, pedig van dvd lejátszó a kocsiban.

Hallgass zenèt jóember😅

Valószínűleg valami más is hiányzik a párodnak, ès ezèrt morcos a telefon miatt. Kèrdezz rá hogy miben szeretnè ha változtatnátok, mi hiányzik neki.

2023. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

rakerdeztem.

valasz_ csinaljak valami mast. Olvassak, keressek mas elfoglaltsagot.

De ha engem egyszer ez kapcsol ki egy hosszabb nehez nap utan?

amikor a szamitogepen jatszottam akkor az volt a gond,hogy sokat jatszok.

(napi 3-4 orat)

Most,hogy a telefonon logok,az a baj.

Kerdezem en,valami mindig baj amit en akarok csinalni es eppen erdekel?

Miert kellene nekem is azokat a hobbikat csinalnom mint neki,pl olvasas.

szeretek olvasni,de most epp mas erdekel.

2023. okt. 10. 13:16
 9/35 anonim ***** válasza:
89%
Tini kategória rovat. Az érdeklődési körből legalábbis ezt feltételezem 😂😂😂
2023. okt. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Azert mert pokemongo meg south park?

Lehetek felnott gyerek is akar :)

2023. okt. 10. 13:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!