Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ezt miért csinálják a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálják a nők?

Figyelt kérdés

Már második alkalommal voltam fültanúja valami hasonlónak..

Vendégségben voltam egy 35-40-es párnál amikor is elkezdték egymást szóban kicsit csipkedni, ami az elején még egész lightos volt, de a végére már egy kicsit bedurvult és a következő mondatot mondta a nő a férfinek kicsit nevetve, de a mondat vége fele már elég komoly hangnemben.

"Ha én lelépnék, minden ujjamra találnék másik férfit! A két kezed összeteheted hogy itt vagyok neked!.." Ez volt az a pont amikor a férfi már nem kontrázott rá, inkább csak hallgatott..

Mondjuk én a helyében úgy rávágtam volna hogy "akkor mi tart vissza?!" de mindegy..


És ez már a második eset volt mert egy másik ismerős párnál, úgyszintén lejátszódott egy hasonló "adok-kapok".

Ahol is a nő szintén elég erősen azt éreztette hogy a pali hálás lehet hogy ő méltóztatik egyáltalán vele lenni..


Bezzeg ha fordított esetben ha a férfi mondaná ezt.....


2023. okt. 19. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Incelszag.
2023. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ja igen, az lemaradt hogy valahogy szóba került hogy a férfi mennyi mindent megcsinált a háznál (ilyen ezermesterféle) Tetőt, teraszt, csibeólat stb.


És erre jegyezte meg a férfi a nőnek, de egyáltalán nem bántóan hogy "Szerencsés vagy velem" erre kapta a fenti választ a nőtől.

2023. okt. 19. 21:43
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Nahyon szar életed lehet.
2023. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ezek a nők nem érzik magukat megbecsülve, így akarják kifejezni, hogy elhanyagolva érzik magukat.
2023. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez egy egészséges csipkelődés.... Túl gondolod, mindketten tudják,hogy mindenki sok és jó munkát végez kiegészítve egymást. Ezt mi is szoktuk csinálni nincs vele baj nem bántják egymást.
2023. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

"Ha én lelépnék, minden ujjamra találnék másik férfit!"


Ezt már én is hallottam. Még az egyik népszerű csaj is ezt mondta az insta live-ban.

Azért mondják ezt, mert így van. Amit azonban a vita hevében nem tesznek hozzá, hogy ezeknek a pasiknak többsége feltehetően komolytalan ember: csak szexelni akarnak, nincs bennük fejlődés iránti vágy stb. Szóval ja, minden ujjára akadna, de milyen?

Nem valószínű, hogy egy művelt, felelősségteljes ember, mert ilyenből kevés van.


"A két kezed összeteheted hogy itt vagyok neked"


Ez igaz a nőkre is. Örülhetnek, ha találnak egy komoly pasit.

A húgom tavaly vált el, mert a férje rájött, hogy még csajozni akar. Úgy, hogy ott volt egy kisgyerek is. Azóta a húgom talált egy másik embert. Nem tökéletes, de nagyon sokat segít neki. Pont erről beszéltünk a múltkor, hogy milyen aljas férfiak vannak, és mennyire nehéz kifogni azt, aki normális.

2023. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

én pasi létemre mindig be mentem ebbe az utcába az exemmel ha piszkálni kezdett hasonló szöveggel.


aztán ki is dobott, csak annyit gondolok ennek hatására, hogy így jártam de legalább maradt vmi gerincem a kapcsolat végére mert nagyon papucs voltam sok más témában.

2023. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Ilyet én is hallottam. Hogy milyen hálás lehetek, meg hogy őt mennyi pasi akarja, de ő mégis engem választott, úgyhogy jobbmlesz ha meghúzom magam, stb

Kinyitottam neki az ajtót, hogy mehet. Akkor rögtön azzal jött hogy velem nem lehet viccelni.

Mondtam hogy ez az ajtó egyirányú, ha menni akar akkor szívesen rásegítem a kabátot.

2023. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

"Szerencsés vagy velem" erre kapta a fenti választ a nőtől."


Ja, hogy először a pasi közölte, hogy tegye össze a nő a két kezét, hogy vele van.

2023. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%

Ott dobnám ki az ilyen nőt.Még ott össze is pakolnék neki a többiek előtt ha egyszer mások előtt ilyet merne mondani.

Majd megtanulná azt mehetne haza az anyjáékhoz Tinderezni.

2023. okt. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!