Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most élek először egy férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most élek először egy férfival. Úgy érzem mindig,hogy fáradt vagyok,nincs kedvem felkelni sem.Még az is nehezemre esik sokszor,hogy mosogassak,vagy bármit tegyek.Depresszió lehet ez?

Figyelt kérdés
Mindig majdnem minden áldott nap úgy érzem,hogy sok a háztartás vezetése, a kert, a munka,és minden. Annyira furcsa,hogy párkapcsolatban vagyok,egyszerűen nem bírom megszokni. A barátom igen csak kényelmes ember,nem viszi túlzásba a segítséget. Még a tipikus régi minta sincs meg,hogy én a konyhai dolgokat teszem,ő kint barkácsol,mert semmit sem tud. Rengetegszer csak meredek magam elé, még arra sincsen erőm,hogy megfőzzek.Soha életemben ilyen gondom nem volt,amíg a szülőkkel éltem. Jó volt a hangulat,tudtunk együtt dolgozni,és szerettem is.Itt úgy érzem nem vagyok önmagam,minden feladat rám hárul,és azt érzem,összeroppanok ezalatt a teher miatt. 180 fokban változtam meg,amióta barátom van, nincs időm magam,ra a hobbijaimat sem csinálom szívesen..olyan mintha kiégtem volna. Épp csak annyi a ráérős időm,hogy este megnézem a sorozatomat, és nagyjából ennyi. Úgy elfáradok miután hazajövök munkából,hogy sírni tudnék.Soha nem voltam elkényeztetett,kényeskedő nő de 3-4 naponta olyan világvége hangulatom van,hogy behúzkodom az összes függönyt,és ki sem kelek az ágyból,ha tehetem. Ez mitől lehet?Ráadásul egyik pillanatról a másikra hangulat ingadozásaim vannak,és kipirul az arcom,meg rám ül egy forróság érzés.
2023. okt. 22. 22:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%

O.O WTF?!


szakíts bébi, szakíts!

2023. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotok amúgy milyen? Régóta vagytok együtt?
2023. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Egy éve,és 2 hónapja.kezdetektől fogva ezt érzem,csak kezd egyre jobban felerősödni bennem.
2023. okt. 22. 23:07
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Éltél egyedül is?

Mármint azt írod régen a szülőkkel jó volt... De.. olyan volt, hogy már nem a szülőkkel és még nem a csávóval éltél? Arról mesélj, az milyen volt.

2023. okt. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez erősödik benned, akkor valószínűleg nem vagy a helyeden. Mármint, mellette.


Vele beszéltél már erről? Mert ha igen, és ennek ellenére nem történt változás, akkor semmi értelme az egésznek szerintem.

2023. okt. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Mielőtt vele összeköltöztem, a szüleimmel éltem. Jó volt,szerettem de jött a párkapcsolat és elköltöztem. Viszont,most azt érzem,hogy megbántam. És igen, erősödik bennem az érzés.Olyan,mintha valami hiányozna, mintha tényleg azt érezném,nem a helyemen vagyok,nem itt kellene lennem. Próbálom ezt elnyomni,mert a barátom azt mondja,hogy ez csak a honvágy miatt van bennem,meg hogy nem éltem még külön tőlük soha..de szerintem ez nem az..
2023. okt. 22. 23:20
 7/31 anonim ***** válasza:
77%

6, aham...

Hát nem tudom, nekem az a benyomásom, hogy kevés az olyan háztartás, ahol nem a szülők vinnék a munkák oroszlánrészét. De a megtervezése is jellemzően a háziasszonyra, azaz anyudra hárult (pl bevásárlás lebonyolítása, tervezése).

Most visoznt ketten vagytok, ha ti nem oldjáto kmeg, senki nem fogja.

Nyilván segíthetne többet, de azért azt sem tartom kizártnak, hogy egyszerűen nehezebb a háztartás vezetése, mint azt korábban gondoltad, tekintve, hogy még sosem cisnáltál ilyet, csak besegítettél.

És a két szülő meg te az 3 fő, nem 2, az is óriási különbség.

2023. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Igen,soha nem csináltam ilyet,és főzni is most tanulok,mert anyum azt nem engedte. Még az alapvető fogásokat sem engedte elsajátítani, mert az ő konyhájában ne tegyek tönkre semmit. Olyan dolgok szakadtak a nyakamba, amiket eddig soha nem kellett csinálnom,és mivel maximalista jellem vagyok,így nagyon bosszant és bánt is egyben,hogy nem tudok azonnal komplett ebédet rittyenteni,ami után mindenki megnyalja az ujját.Konkrétan sok dolognak azt sem tudom,hogyan fogja neki.És sajnos a barátom szülei sem adnak tanácsokat, mert sok mindent ők sem tudtak megcsinálni.
2023. okt. 22. 23:34
 9/31 anonim ***** válasza:
31%

Hát akkor én nem keverném bele a pasit.

Frusztrált vagy, mert olyan dolgokat kell csinálnod amiket korábban nem, és semmi segítséged nincs a megtanulásában. Ez önmagában rohadt idegesítő.

PLUSZ több elvégzendő feladat is a nyakadba sszakadt puszátn azért, mert már nincsenek ott süzleid akik megcisnálnák.

Ez teljesen érthető.


Az persze nyilván rosszul eshet, hogy a pasid nem segít benne, bár ha az ő szülei sem voltak nagy konyhatündérek, valószínűleg ő sem jut messzebb a tojásrántottánál:D

De amit tehetsz az az, hogy megosztod vele az abbéli csalódásodat, hogy ilyen sok dologra kell figyleni meg betanulni és nemigazán van támpontod vagy segítséged. Közösen kitaláltok majd valamit. Talán lesznek fogások amire ő meg tud tanítani. Talán ő nem takarított mondjuk füdőszobát még, de ha megmutatod neki, akkor készségesen megcisnálja és azzal sem lesz gondod. ÉN férfiként amúgy fürdőszobát szeretek a legjobban takarítani. Elég gyorsan megvan és tök ltáványos a végeredmény:D

Megbeszélhetitek, hogy te főzöl, ő mosogat. Vaaaaagy... ha futja és okés, vegyetek egy mosogatógépet. Két főre elég a 6 terítékes. nekünk kb a házasságunkat mentette meg:D


Illetve nem szégyne beiratkozni főzőtanfolyamra sem. :) Ha már anyud annyira kevély volt, hgoy embernevelés helyett gyerektartást művelt, azaz nem volt hajlandó flekészíteni téged az életre főzés terén, akkor majd megteszi más helyette, pénzért. De persze nyugodtan lehet anyukában tudatosítani, hogy fuckin elmúlasztotta a szülői kötelességét...

2023. okt. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nő vagy, nem vagy háztartási alkalmazott.
2023. okt. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!