Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most élek először egy férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most élek először egy férfival. Úgy érzem mindig,hogy fáradt vagyok,nincs kedvem felkelni sem.Még az is nehezemre esik sokszor,hogy mosogassak,vagy bármit tegyek.Depresszió lehet ez?

Figyelt kérdés
Mindig majdnem minden áldott nap úgy érzem,hogy sok a háztartás vezetése, a kert, a munka,és minden. Annyira furcsa,hogy párkapcsolatban vagyok,egyszerűen nem bírom megszokni. A barátom igen csak kényelmes ember,nem viszi túlzásba a segítséget. Még a tipikus régi minta sincs meg,hogy én a konyhai dolgokat teszem,ő kint barkácsol,mert semmit sem tud. Rengetegszer csak meredek magam elé, még arra sincsen erőm,hogy megfőzzek.Soha életemben ilyen gondom nem volt,amíg a szülőkkel éltem. Jó volt a hangulat,tudtunk együtt dolgozni,és szerettem is.Itt úgy érzem nem vagyok önmagam,minden feladat rám hárul,és azt érzem,összeroppanok ezalatt a teher miatt. 180 fokban változtam meg,amióta barátom van, nincs időm magam,ra a hobbijaimat sem csinálom szívesen..olyan mintha kiégtem volna. Épp csak annyi a ráérős időm,hogy este megnézem a sorozatomat, és nagyjából ennyi. Úgy elfáradok miután hazajövök munkából,hogy sírni tudnék.Soha nem voltam elkényeztetett,kényeskedő nő de 3-4 naponta olyan világvége hangulatom van,hogy behúzkodom az összes függönyt,és ki sem kelek az ágyból,ha tehetem. Ez mitől lehet?Ráadásul egyik pillanatról a másikra hangulat ingadozásaim vannak,és kipirul az arcom,meg rám ül egy forróság érzés.
2023. okt. 22. 22:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%

"De persze nyugodtan lehet anyukában tudatosítani, hogy fuckin elmúlasztotta a szülői kötelességét"


Nem kötelessége megtanitani a lánynak, hogy a pasikat ki kell szolgálni. Sőt!


Amúgy meg nem értelmi fogyatekos pár tud főzni, ha tud olvasni. Igen, a pasika is.

2023. okt. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon nehéz még akkor is, ha a pasi besegít, pl.bevásárol, betesz egy-egy mosást. Én ugyanezt érzem. Olyankor könnyebb, amikor a férjem kitakarít amíg én megfőzök. Ez fél évente egyszer van. Pedig szinte minden bevásárlást elintéz. Mégsincs egy percem se pihenni. Reggel már nekem sincs kedvem felkelni. Neki mindig van ideje megnézni egy filmet. Én íhy éjféltájban jutok oda, hogy netezzek kicsit. Van gyerek, vele foglalkozik, de jobban örülnék, ha a háztartásból venne át, hogy én is foglalkozhassak vele többet. Egy robot vagyok 10 éve.
2023. okt. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
41%

11, egy szülő dolga átadni minden tudását az utódjának ami az élethez süzkséges.

A kérdező meg egy rizst sem tud főzni mert az anyja nem engedte.

Azaz a szülő nem teljesítette azon kötelességét, hogy önálló embert faragjon a gyermekéből.


és igen, egy szülőnek (legyen az anyuka vagy apuka), nem csak a lányát, de a fiát is illik megtanítania főzni legalább alapszinten. Egyszerűen az önálló élet része, hogy tudod etetni magadat.

2023. okt. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Ebben egyet értek.Nem nevelt,nem készített tudatosan az életre,mert azt mondta,ő is saját maga tanulta meg..Én emögött,valami dacot, valamilyen irigységet vélek felfedezni..ha neki sem segített senki,neki sem volt könnyű,akkor másnak se legyen..Mindig az volt a szlogen, az én konyhámban nem teszel tönkre semmit..Meg nem égetsz el semmit vasalóval..szégyen szemre most kell ezeket a magam kárán megtanulni,aztán idő nap előtt belefásulok, meg megy a balhé,mert egyszerre szakadt rám minden,,
2023. okt. 22. 23:54
 15/31 anonim ***** válasza:
19%

No várj, Kérdező... tuladjonképpen milyen házimunkákat végeztél te a szülői házban és miylen gyakran?


Csak egy tipp amúgy:

Ha teregetésnél a pólókat, ingeket, blúzokat válfára rakod, meg előtte jól kicsapod-kirázod, akkor a legtöbb felső egész jól kirúgja magát, nem kell vasalni őket. Vagy alig. Ingeket meg alkalmi ruhákat érdemes, de pl pólókat pl simán el lehet felejteni:)


Egyébként ha rámírsz, privátban beszélgethetünk házi praktikákról, én ott vágom rövidre és olcsóra a házimunkát ahol lehet:D

2023. okt. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Seprés, porszívózás, törölgetés, teregetés,mosogatás, felmosás,ágyazás. Ezeket az általános dolgokat,mivel nem használhattam sem vasalót,sem a mosógépet "mert elcseszem",így nekem ez is új volt.Kint fabehordás, kapálás,meg zöldségek felszedése, borsófejtés, babfejtés, öntözőkanna cipelés, kukorica morzsolás. Ennyi..ilyeneket tanítottak meg.
2023. okt. 23. 00:05
 17/31 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk nem rossz, de azért ja, nem elég a mindennapokhoz.

A legbosszantóbb az egészben, hogy a mosást kb 2 perc megtanulni, tekinetve, hogy 80%-ban egyetlen programot használ az ember. Beállítja arra, beönti az öblítőt meg a mósszert oszt jónapot:D

Egyre kevésbé szimpatikus anyud, már bocs:D

2023. okt. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Így,hogy ennyi mindent elhanyagolt velem kapcsolatban, valahogy kissé én is neheztelek rá,pedig ő szült..de hogy semmit sem adott át,az biztos. Van még egy nővérem,és egy húgom is..ugyan így szívnak mint én..Pont a nővérem panaszkodott valamelyik nap,hogy neki is milyen nehéz volt az,hogy egyszerre mindent elsajátítani,és szeretett volna a férjének kedveskedni,hogy főz neki valami finomat...jaaaaaa,igen,ahhoz kellett volna egy alap is..
2023. okt. 23. 00:16
 19/31 anonim ***** válasza:
74%

18, mondjuk ezek szerint nővéred már átvergődött akkor ezen. Akkor fordulj hozzá segítségért, biztos szívesen segít, hisz tudja milyen csodás útravalót kaptatok. És persze húgoddal is oszd meg amit tanulsz. A testvérek tartsanak össze:)


De persze párodat is vond be a dologba. A leírás alapján ő sem tanult sok dolgot otthon. Lehet neki is csak kell valaki aki megmutatja hogy kell. Egy borsófejtés pl nem rakétatudomány, kétlem, hogy különösebben belepusztulna ha azt mondanád neki, hogy "nézd így kell, kérlek csináld meg, aztán a végeredményből majd főzök valamit" VÉgülis csak ülni kell és ksizedni a borsót, még filmet is lehet nézni közben:D

A bonyolultabb "férfimunkák"ra meg... hát ja, kéne egy tapasztalt valaki aki meg tudja mutatni:S


ha meg valami elromlik és egyikőtök sem ért hozzá semmit, ne álljatok neki mókolni, mert csak jobbna tönkremegy. Ha valamelyikőtök szülője hajlandó besegíteni, hogy megcsinálja, akkor jelezzétek neki, hogy ne csak cisnálja meg, hanem mutassa meg alaposan, sőt, adja a kezetekbe és tanítsa meg hogyan kell.

2023. okt. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
85%

"kérdező meg egy rizst sem tud főzni mert az anyja nem engedte."


Nem tud olvasni? Mert más nem kell hozzá.


Nehogy már a kerdezonek kelljen házi praktikákat adni, hogy ki tudja szolgálni a lusta pasijat?


Meg mi az, hogy besegít? Nem hesegiteni kell, hanem kivenni a részét!

2023. okt. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!