Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most élek először egy férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most élek először egy férfival. Úgy érzem mindig,hogy fáradt vagyok,nincs kedvem felkelni sem.Még az is nehezemre esik sokszor,hogy mosogassak,vagy bármit tegyek.Depresszió lehet ez?

Figyelt kérdés
Mindig majdnem minden áldott nap úgy érzem,hogy sok a háztartás vezetése, a kert, a munka,és minden. Annyira furcsa,hogy párkapcsolatban vagyok,egyszerűen nem bírom megszokni. A barátom igen csak kényelmes ember,nem viszi túlzásba a segítséget. Még a tipikus régi minta sincs meg,hogy én a konyhai dolgokat teszem,ő kint barkácsol,mert semmit sem tud. Rengetegszer csak meredek magam elé, még arra sincsen erőm,hogy megfőzzek.Soha életemben ilyen gondom nem volt,amíg a szülőkkel éltem. Jó volt a hangulat,tudtunk együtt dolgozni,és szerettem is.Itt úgy érzem nem vagyok önmagam,minden feladat rám hárul,és azt érzem,összeroppanok ezalatt a teher miatt. 180 fokban változtam meg,amióta barátom van, nincs időm magam,ra a hobbijaimat sem csinálom szívesen..olyan mintha kiégtem volna. Épp csak annyi a ráérős időm,hogy este megnézem a sorozatomat, és nagyjából ennyi. Úgy elfáradok miután hazajövök munkából,hogy sírni tudnék.Soha nem voltam elkényeztetett,kényeskedő nő de 3-4 naponta olyan világvége hangulatom van,hogy behúzkodom az összes függönyt,és ki sem kelek az ágyból,ha tehetem. Ez mitől lehet?Ráadásul egyik pillanatról a másikra hangulat ingadozásaim vannak,és kipirul az arcom,meg rám ül egy forróság érzés.
2023. okt. 22. 22:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
A vasaló meg mosógép miatt ne izgulj, mindegyik másmilyen. A használati utasítást kell elolvasni. Főzni meg főzzetek együtt, azért arra kérd meg hogy az ujját ne karikázza bele az uborkasalátába, mert nincs kedved ügyeletre menni.
2023. okt. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
50%

Puhányok vagyunk, nem csak rád gondolok kérdező, hanem azt veszem észre hogy minden generáció egyre puhányabb. Ha belegondolok hogy nagyszüleim 6 gyerek mellett műszakban dolgoztak a gyárban mindketten és utána otthon várták őket az állatok és nem háziállatok, hanem haszonállatok, malac, nyúl, tyúk stb, a telken 1 cm nem volt parlagon hagyva, minenhova ültetve volt valami és mindent kézzel gondoztak, kapáltak stb. Komfort nem volt, kerti wc és a házban cserépkályhával fűtés volt, anyám mesélte hogy gyreekkorukban lavorban fürödtek, bojler sem volt.


ÉS sosem panaszkodtak, sosem álltak meg, a gyerekeikért, unokáikért éltek.


Én szellemi munkát végzek de abban is el szoktam fáradni, így muszáj eljárnom futni és kondiba valamint bármi fizikai munka van átvállalom otthon mert úgy érzem még úgy sem csinálok semmit, ha ebbe belegondolok.

2023. okt. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
49%
Ja és kihagytam hogy akkoriban szombat is munkanap volt, nekik a szórakozás szerintem ismeretlen fogalom volt. Arra emlékszem hogy nagyanyám keresztrejtvényt fejtett és kötött néha, nagyapám viszont sosem állt meg, mindig volt mit tennie.
2023. okt. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Itt jön a barátom benyögése,amikor kérek tőle valamit,hogy csinálja meg. "én nem fogom halálra dolgozni magam,és hagyj azzal a baromsággal,hogy lássam meg a munkát,és mindig lehet munkát találni".
2023. okt. 23. 01:37
 25/31 anonim ***** válasza:
61%

Azért ezt nem mondanám, csak azért lenne mert neked új a szitu.

Ha valóban nem segít otthon semmit, az is ugyan úgy lehet az oka 50-50%ban.

Beszélj vele, neki is kikell vennie a dolgát a házból.

Főzni én is tudok ezt azt férfi létemre, bevásárolni és mosni / mosogatni is.

Egy éve vagytok együtt, azt ne várja már el költözött faszikám anyucitól és van egy cselédje :D, ne azt gondolja semmi dolga a háztartásban. Főleg ha te is dolgozol :)


F.

2023. okt. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha olyan pancser, lehet bele is halna a főzésbe szegény. Tisztára életveszélyes hely a konyha, és még a porszívó is beszippanthatja, vagy belekerül a mosógépbe.
2023. okt. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj de egy 2 szemelyes haztartástól nem kéne összeroppanni. Kinek a házában laktok hogy kinti munka is van? Ha annyira rossz a parkapcsilat minek vagy benne?

Miért nem írjátok össze a teendőket és osztjátok fel? Ha meg nem hajlandó semmit sem csinálni nem nektek való ez a kapcsolat.

Felnőttként meg ciki anyádat hibáztatni , mosni mondenki tud, minden mosogép más szóval így is úgyis a hasznalati utasítást kell böngészni amíg meg nem szokod. A főzést meg próbálgatni kell akkpr is ha tanítottak, az meg a te bajod ha 5csillagos ebédet vársz magadtól amikor egy rizst nem főztél még meg.

A 24es valaszodból meg szamomra nem derul ki hogy a hapsi valóban rgy here, vagy te tolod túl.

"mindig lehet munkát találni" ez igaz, de nem vagyok hajlandó en sem kizsigerelni magam. Lehet ő is így van vele.

2023. okt. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Már vártam,mikor jön egy újabb troll,aki jól kioktat. A többieknek köszönöm a választ,neked meg nem mondok semmit.
2023. okt. 23. 03:41
 29/31 anonim ***** válasza:
22%
28 nem oktatlak ki de vagy te vagy túl maximalista es allndoan porogsz ha kell ha nem, vagy a palid here. Innen mi nem tudjuk megmondani. De egyik kerdesre sem valaszoltal, hogy kinek a kertjet kell abajgatni, vagy hogy miert nem irjatok ossze..igy nehez tanacsot adni.
2023. okt. 23. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
45%
Miért nem irjatok össze a munkát akart lenni.
2023. okt. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!