Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Aláztad meg már magad párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aláztad meg már magad párkapcsolatban? Hogyan és miért?

Figyelt kérdés

2023. okt. 23. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem. Legalábbis magam nem éreztem úgy. Másoktól ment a papírkutyázás, de ez meg azért nem releváns, mert nem tudják a kapcsolatunk komplexitását. Röhögök mindig, amikor egy kívülálló 3 mondat után kiértékeli a huszonéves együttlétünket.:)
2023. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen, de eközben végig csak a cél lebegett a szemem előtt. Mindaddig tűrtem a volt férjem napi szintű abuzív viselkedését, míg egyszercsak végre lehetőségem nyílt a kisfiammal elköltözni. Csak ültem az ágyon általában, és hallgattam az órákig tartó hisztériás kirohanásait. Másképp sokkal rosszabb állapotba kerültem volna. Így sem volt egyszerű, de reakció híján legalább hamarabb abbahagyta.
2023. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Most lett elegem és kiléptem belőle. A pasi semmit nem adott bele. Elvárta hogy mindig én menjek, csináljak kaját, takarítsak. Ő soha nem autózott volna értem 1 percet se. Soha nem köszönt meg semmit, mert náluk ez a 'szokás'. Nálam meg az a szokás, ha nem becsülnek meg, akkor lelépek.
2023. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Folyamat beleallok ha a hazudozadaival kimeszit, de munig az a vége h en huzom a rovidebet mert leszarja amit pampogok, en meg mar sokszor gaznak erzem magam emiatt, es mindig az a vege h en kezdemenyezem a bekulest mert en szeretem jobban
2023. okt. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.

Amikor az exem (N) 13 év kapcsolat után kitalálta, hogy nem tudja, hogy van-e értelne folytatni és ezt meggondolandó hazaköltözött az anyjához átmenetileg, kimondottan úgy, hogy ez nem szakítás, csak "szünet".


És én belementem. :(

2023. okt. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!