Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 2 éve együtt vagyunk,de nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve együtt vagyunk,de nincs szex, szerelem sem igazán. Csak valami kapocs..ami nem tudom mi. Egyikőnk sem ment félre.Nem vagyunk frigidek. Neki is,és nekem is van vágyam, de valahogy annyira nem érdekel,hogy félre kacsintgassak. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem mondom azt,hogy kielégítő pláne nem fergeteges az életem így, de mindenem megvan, amiket sokkal fontosabbnak tartok(tartunk) mint a szex.Néha elmegyünk együtt programokra, van külön szobánk, ha kedvünk szottyan csókolózunk, összebújunk.Lehet ezt így egy életen át bírni,ha váltani nem akarok? (partnert).30 felett vagyunk,mind a ketten.A nap 24 órájában együtt vagyunk,családi vállalkozásban.
2023. okt. 25. 14:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkettőtöknek jó ez életetek végéig, akkor igen.
2023. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha fontos a szex, akkor meg kell próbálni megoldást keresni.
2023. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Ez addig fog így menni, amig valamelyikőtők nem szeret bele másba.
2023. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Amilyen zárkózott életet élünk,ez nem sűrűn fog előfordulni.híbbe-hóba megyünk kirándulni is.
2023. okt. 25. 14:50
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez tokeletes. Magadnak is tudod csinalni. Ne ez tegyen mar tonkre egy ilyen kellemes bekes idealis kspcsolatot.
2023. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy nem fontos a szex,mert elvagyunk nélküle.Ezek szerint a barátomnak elég a MarokMarcsa, és kész. Soha nem is említi,hogy más nőt szeretne maga mellett látni.
2023. okt. 25. 14:51
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Előbb utóbb valaki félrelép. Ha ezzel elégedettek lennétek, nem született volna meg ez a kérdés.
2023. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ez csak engem érdekelt, ugyan is a mai világra épp az állandó szexualitás boncolgatása, meg a vágyak kiélése a mozgatórugó...Minket ez hidegen hagy. Azért érdekelt,hogy mások is vannak-e ezzel így.
2023. okt. 25. 14:57
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

Már az ókorban is igencsak erotikus képeket festettek a cserépedenyekre. Szóval nem, nem modern kori találmány, hogy a szexet élvezik az emberek.

Kérdésre válaszolva, nem, nem hinném, hogy sokan élnek kb lakótársként a párjukkal.

2023. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Az igaz, hogy a mai világ túlszexualizált és ez visszatetszést kelthet sokakban, de a testi intimitás valóban egy ösztönös vágya az embernek. Nem kell másokéhoz hasonlítanod a saját szexuális életed, nem kell társadalmi konvencióknak megfelelned, de a vágyaid fel kell vállalnod és egyeztetned a pároddal, elnyomni nem lehet hosszútávon.
2023. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!