Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy reagáltál, mikor először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáltál, mikor először érezted a párod fingszagát?

Figyelt kérdés
Nem ábrándultál ki belőle?
dec. 9. 03:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

10.


Ó, dehogynem! :D


Csak nem hangosan, ami számodra rossz hír!!! Emlékszel a nótára?!


"Bölcs Salamon mondá vala,hangos fingnak nincsen szaga. Van amelyik sunyi,lapos,annak szaga irtózatos."

dec. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem. En nem parasdztokkal járok
dec. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Laylah ***** válasza:

Pontosan így: "fúú b+"

Neki mindig vicces és természetes volt, engem mindig zavart, de nem változtatott ezen sosem. Nem is vagyunk már együtt. (Legutóbbi kapcsolatról írom, mivel jelenleg nincs.)

dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha egy kiadós csilis bab után nem fingod szájba, azt el lehet viselni.
dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én egyes válaszoknál azt nem értem, miért kell arra asszociálni, hogy a másik fingópartikat rendez? (Az számomra is gusztustalan.) Olyan kapcsolatokban, ahol sokat vagytok együtt, pláne, ha együtt is éltek, akkor bizony elő fog fordulni, hogy kicsúszik. De ami tuti, kakil a párod, neked meg utána pisilned kell menni, hát, elég valószínű, hogy nem rózsaillat lesz bent.

Kérdező, a fene se emlékszik, én jelenleg nem vagyok komoly kapcsolatban, de volt hosszú kapcsolatom (házasság). Elég szomorú, ha vki ennyitől kiábrándul, amikor mindenki ürít és fingik is.

dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkora a hazunk, es/ vagy olyan jo az emesztese, hogy csak hallottam, egyszer nem ereztem.
ápr. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én a párommal mindig azt tesszük, hogy kimegyünk mielőtt finganánk, az a WC be való. Mi kulturáltan viselkedünk kettesben is. Még éjszaka is amikor érezzük hogy finganunk kell, kimegyünk a WC be. ahol vagyunk ott nem szennyezzük a levegőt.
ápr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!