Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Mennyi nettót "vártok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyi nettót "vártok el" egy nőtől, akivel tudtok együttélni? Közös kassza, nyaralások stb. szempontjából

Figyelt kérdés

máj. 17. 13:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Semennyit. Beletesz amennyit beletesz.
máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Legyünk kb egy szinten. Kicsit több vagy kevesebb, nem számít.
máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
15%
#2 és az mennyi?
máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%

Közös kassza butaság, ne csináld.



Bármilyen jó is az anyagi helyzeted, nem tudod mi lesz. Igen, van az a klasszikus horror sztori, hogy valaki meglép a párja összes pénzével, de még ha minden okés, akkor is jobb külön kasszán.


Akár csak az, hogy az egyik bankfiókból kizáródtok valami miatt, pl nyaralás közben. Ha van másik, akkor még hazajuttok, kevésbé extrém.

máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
16%
Én nőként csak olyan pasival jönnék össze akivel ugyanannyit keresünk és külön kasszan vagyunk mert akit kitartanak az gyakorlatilag kva.
máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nemtől függetlenül mindenkinek az a reális elvárás a másiktól, ha keres annyit a másik fél, hogy az ő adddigi megszokott életminősége ne csökkenjen vissza.

Úgy gondolom 2 embernek együtt kell tenni azért, hogy közösen felépítsenek egy jövőt, bár ha Magyarországi fizetéseket nézünk nem feltétlenül tehet arról a masik fél ha csak 3-400 ezret keres például. Viszont ha mindketten dolgoznak, akkor ha nem is közös kasszán vannak, de megosztják a rezsit, kaját már ellehet boldogulni.

máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
8-as és ha gyerekkel otthon kényszerülsz ülni, és a férjed addig eltart mi van? Akkoris közös kasszán lesztek, máskülönben k*rva vagy? Látszik, hogy még egy virágot sem kaptál, meg egy kávéra sem hívtak meg soha, végig csak balf*szokkal volt dolgod, akinek meg megadja a párja, már irigységből neked k*rva!
máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
5-ösnek szólt elírtam
máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
15%

Hát, nekem nem fontos, hogy mennyit keres, csak...

- képes legyen eltartani magát,

- szálljon be fifty-fifty a nyaralásokba,

- keressen annyit mint én, mert ha kevesebbet keres, akkor nem tudok rá nőként tekinteni

máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
14%

7 ha tudnád hogy mekkora gold digger lehettem volna már, csak nincs erős gyomrom :))

Te pont ilyen típus vagy azért a nagy sértődöttség nyilván

máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!