Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek,ha a barátotokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek,ha a barátotokról kiderülne,hogy helyzetekben nem tud felnőtt emberhez méltó döntéseket hozni,és esze ágában sincs,komolyan részt venni az adott kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy pontosítsam,és írjak rá egy példát. Ha a jövőnket illető tervekről esik szó "nem tudom,édesem mi lesz,vagy hogyan lesz,de majd valami lesz". "nE MOST NE NYÚZZ KÉRLEK,MERT NAGYON SOK A MUNKÁM,ÉS NINCS KEDVEM VESZEKEDNI". "mAJD VALAHOGY MEGOLDJUK" "Nem tudom,mikor tudjuk megcsinálni,de majd valamikor". "Persze,megcsinálom valamikor,de most nincs rá időm". "Ne nyaggass már kérlek,jó helyen van ott a szemét,ahol van, jó lesz azt holnap is levinni". (természetesen ilyenkor ha az ő feladata ha nem,él nézi,hogy ott van..Ez csupán pár dolog, de az,hogy gyerekként mindig arra hivatkozni,hogy fáradt...Meg nem vettem észre...Szerintem,az én felfogásom,és neveltetésem szerint,egy embernek észre kell vennie azt is,hogy mondjuk el van csúszva a lábán a zokni, vagy,hogy rendetlenségben van..Ő simán átlép ezeken a dolgokon"mert most fáradt vagyok".-.. Kérdezem én, de mindig? AMikor probléma van,homokba dugja a fejét, elzárkózik,és mindent cseszegetésnek vesz..
máj. 17. 11:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Egyrészt nem érdekli. Másrészt meg esze ágában sincs megvalósítani azokat a dolgokat, amiket te közösen tervezel vele, ezért mindig van kifogás.

Semmire nem fogsz vele jutni, viszont meg fogsz bolondulni a tehetetlenségtől, mert te haladnál ő meg döglik a káosz tetején, mert sok a meló. És jövőre is sok lesz.

máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
Te tisztaság/rendmániás vagy? Elég nagy baj, mert rohadt idegesítő leszel a környezeted számára, ráadásul jogosan.
máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
Miert nem adsz időpontokat?
máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az nem tisztaságmánia,hogy az ember ad magára,és rendben akarja tartani a környezetét. Te szeretsz dzsuvában élni,meg a káoszban dögleni? AKkor hajrá, össze kellene titeket csukni..jó páros lennétek..
máj. 17. 12:01
 5/18 A kérdező kommentje:
Az időpontokra azt mondta,hogy én neki ne merjek ilyemsit adni,ha nem tetszik valami le lehet lépni. Nagyjából,ez volt a lényege. És lehet,hogy igaza van,valóban le kellene lépni..
máj. 17. 12:01
 6/18 anonim ***** válasza:
17%

4.


Nem, de erre való a háziszolga, a takarító, a komornyik vagy a bejáró. Fog a fene sütő oldalát kaparászni meg ilyenek. Majd a szolga, pénzért. Kb. minden ismerősöm, akinek futja rá, van szolgája, aki direkt ilyenekre van, mint pl. wc tisztítás. És milyen igazuk van! Nem is kerül sokba, és levan a gond. Közömbösítve a sárkánykodás előre.


Kis emberek, kis problémák, ugye.

máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Na hát akkor, ne legyél gyáva punci, hogy itt sértegeted a párodat gyakorin, hanem lépj le.
máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Atya ég utolsó..vannak gondok..Az alfeledet is a szolga törli? Már megbocsáss...
máj. 17. 12:05
 9/18 A kérdező kommentje:
Én a szemébe is megmondtam, ezt.Erre fel,elkezdett bőgni,mint a kisóvodás..hogy nem akar elveszíteni,stb..Vajon,miért írtam,hogy gyerekes? Talán nem véletlenül..
máj. 17. 12:06
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Csak ismételni tudom magam. Akkor ne legyél gyáva punci, hogy itt sértegeted a párodat gyakorin(jó, oké, ügyes vagy hogy otthon is sértegeted), hanem lépj le!
máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!